شنبه ۲ام بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹:۵۲ قبل از ظهر

اسامی معلمان نمونه استان یزد اعلام شد/بافق معلم نمونه استانی و کشوری نداشت!!!

کد خبر: 39576
تعداد بازدیدکننده: 1478
تاریخ: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، ” محمدرضا قانع  ” ضمن گرامیداشت ۱۲ اردیبهشت ماه روز معلم و شهادت استاد مطهری افزود : در هفته معلم از یک معلم نمونه کشوری ، ۱۰معلم نمونه استانی و ۲۴۹ معلم نمونه شهرستانی تجلیل می شود .

 

وی ، با بیان اینکه ” رضا صالحی وزیری ” از ناحیه یک یزد به عنوان معلم نمونه کشوری انتخاب شده است ، اظهار داشت : ” قنبر کارگر ” از میبد ، ” رضا کرمی نژاد ” از ناحیه دو یزد ، ” مریم نیازی”  و ” حسین ایزدی ” هر دو از ناحیه یک به عنوان معلمان نمونه استان معرفی شدند .

مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش استان ، ” محمد کاظم شاه محمدی ” از زارچ ، ” علی کاگر شورکی ” از میبد ، ” غلامرضا زارع ” زاده از ابرکوه ، ” محمدعلی صمدی ” از ناحیه دو ، ” فاطمه رجبی نژاد ” از ابرکوه و ” سید رضا موسوی ” از اردکان را از دیگر معلمان نمونه استان ، نام برد .

قانع ، اضافه کرد : مراسم تجلیل از معلمان نمونه روز ۱۴ اردیبهشت با حضور امام جمعه یزد و مسئولان استان در تالار معلم دانشگاه فرهنگیان ، پردیس شهیدان پاک نژاد برگزار می شود .

اسامی معلمین نمونه منطقه ای را می توانید

 

ردیف شهرستان / منطقه نام نام خانوادگی سمت دروه تحصیلی آموزشگاه
۱ بافق محمد برزگری آموزگار ابتدایی شهید انغوزه ای
۲ بافق افسانه فلاح مبارکه آموزگار ابتدایی پیروزی
۳ بافق طاهره رنجبر آموزگار ابتدایی شاهد نور
۴ بافق محمود برزگری آموزگار ابتدایی ۱۵خرداد
۵ بافق نرجس خواجه مبارکه آموزگار ابتدایی شهیدصدر
۶ بافق زهرا خواجه بافقی معاون ابتدایی شاهد غدیر
۷ بافق مژگان بیانی مقدم مدیر ابتدایی شاهد غدیر
۸ بافق فاطمه زارع مربی بهداشت ابتدایی شاهد غدیر
۹ بافق معصومه رحیمی بافقی دبیر متوسطه دوم حضرت معصومه
۱۰ بافق طاهره خدمت هنرآموز متوسطه دوم هدف
۱۱ بافق محمود پیمایی معاون متوسطه دوم شهید رجایی
۱۲ بافق نجمه خاتون برزگری مدیر متوسطه دوم ادب
۱۳ بافق زهرا فلاح دهنو آموزگار ابتدایی -استثنایی اختلالات یادگیری بینش
۱۴ بافق هادی شیرازی دبیر تربیت بدنی متوسطه اول اندیشه
۱۵ تفت سعیده فلاح معلم اول ابتدایی علمدارحسینی
۱۶ تفت راضیه دهقانی معلم دوم ابتدایی شهیدرجایی
۱۷ تفت منصوره امینی معلم سوم ابتدایی خاتم الانبیاء
۱۸ تفت فاطمه کلانتری معلم ششم ابتدایی خاتم الانبیاء
۱۹ تفت فاطمه مساح مربی پرورشی متوسطه اول معلم
۲۰ تفت ابوالقاسم منصوری دبیر متوسطه اول گلپایگانی علی آباد
۲۱ تفت رباب مسرور دبیر متوسطه دوم زینب کبری
۲۲ تفت محسن دهقانپورفراشاه معاون امورعمومی هنرستان فنی اعظم
۲۳ تفت نجم السادات فلاح مدیر متوسطه فاطمه الزهرا
۲۴ تفت محمدرضا دهشیری پور معاون آموزگار ابتدایی شیخ صدوق دستجرد
۲۵ زارچ محمدکاظم کریمی زارچی آموزگار ابتدایی دبستان شهیدان طاهری زاده
۲۶ زارچ صدیقه غدیر مدیر ابتدایی دبستان شهید ناصر کریمی
۲۷ زارچ فاطمه باقیان زارچی دبیر دوره اول متوسطه دبیرستان شهید محمدرضا خسروی(دوره اول)
۲۸ زارچ مرضیه سرداری مربی امور تربیتی متوسطه دبیرستان اندیشه(دوره دوم)
۲۹ زارچ رضیه علومی زارچ معاون متوسطه دبیرستان بنت الهدی(دوره دوم)
۳۰ مروست اکبر شجاعی معاون آموزشی ابتدایی صلوات
۳۱ مروست عبدالرضا نیک روش معاون پرورشی مجتمع متوسطه رازی
۳۲ مروست نصرت غلامی نسب دبیر متوسطه(دوره اول) ام السلمه
۳۳ مروست احمد ابراهیمی دبیر متوسطه(دوره دوم) دکترعلیم مروستی
۳۴ میبد ژاله جزایری آموزگار ابتدایی بنت الهدی
۳۵ میبد عزت صفری نژاد آموزگار ابتدایی مریم فیاضی
۳۶ میبد فخرالسادات کاظمی آموزگار ابتدایی شریعتی
۳۷ میبد طاهره زارعی آموزگار ابتدایی سیدعلی میرمحمدی
۳۸ میبد اشرف رشیدی آموزگار ابتدایی فاطمیه.بف
۳۹ میبد محمدحسین ملاصادقی آموزگار ابتدایی ش.محمدی
۴۰ میبد اکرم امامی معاون ابتدایی علی فاضلی
۴۱ میبد محمدحسین عطائی مدیر ابتدایی مصطفی خمینی
۴۲ میبد اکرم دهقانی مربی راهنمایی صالحی
۴۳ میبد منیره السادات هاشمی دبیر راهنمایی اعظم زارعشاهی
۴۴ میبد محمدعلی بیکی دبیر راهنمایی باهنر
۴۵ میبد افسر فلاحی مدیر راهنمایی اصغرزارع
۴۶ میبد اشرف جنتی مربی متوسطه ش.دهقانی
۴۷ میبد رضا ساجدی دبیر متوسطه مولوی
۴۸ میبد راضیه خاکزار دبیر متوسطه حکمت
۴۹ میبد اعظم حیدری‌نژاد معاون متوسطه گل محمدی
۵۰ میبد محمدعلی دهقانی مدیر متوسطه صادقیان
۵۱ میبد جمیله کوچکی آموزگار استثنایی عقیل
۵۲ میبد ابوالفضل حاجی باقری دبیر استثنایی عقیل
۵۳ میبد سکینه زارعی دبیر استثنایی عقیل
۵۴ میبد شهناز زارعی معاون مجتمع قائمیه
۵۵ میبد فریبا آیت الهی مربی تربیت بدنی نمونه گل محمدی
۵۶ میبد علی ملااحمدی معلم یار متوسطه نمونه گل محمدی
۵۷ زارچ محمدکاظم کریمی زارچی آموزگار ابتدایی دبستان شهیدان طاهری زاده
۵۸ زارچ صدیقه غدیر مدیر ابتدایی دبستان شهید ناصر کریمی
۵۹ زارچ فاطمه باقیان زارچی دبیر دوره اول متوسطه دبیرستان شهید محمدرضا خسروی(دوره اول)
۶۰ زارچ مرضیه سرداری مربی امور تربیتی متوسطه دبیرستان اندیشه(دوره دوم)
۶۱ زارچ رضیه علومی زارچ معاون متوسطه دبیرستان بنت الهدی(دوره دوم)
۶۲ ناحیه یک شهین حسینی   عزابادی آموزگار ابتدایی رقیه
۶۳ ناحیه یک طاهره خوشنویس  زارچ آموزگار ابتدایی عفت
۶۴ ناحیه یک آسیه مختاری  چلچه آموزگاردانش آموزان بانیازهای ویژه ابتدایی مهدی نور ایمانی
۶۵ ناحیه یک زهرا اسلامی  زارچ آموزگاردانش آموزان بانیازهای ویژه ابتدایی شهید صدوقی
۶۶ ناحیه یک معصومه حسینی   همدان آموزگار ابتدایی رهبر
۶۷ ناحیه یک سیده سعیده موسوی زاده آموزگار ابتدایی دخترانه طلوع
۶۸ ناحیه یک عصمت زارعی  محمودآبادی آموزگار ابتدایی شهید میرشمسی
۶۹ ناحیه یک بی  بی  مرضیه میرآتشی   یزدی آموزگار ابتدایی لغوی
۷۰ ناحیه یک شیدا امیدسالاری آموزگار ابتدایی شهید مدرس
۷۱ ناحیه یک فتاح عجم آموزگار ابتدایی شهید خرم  نژاد
۷۲ ناحیه یک مصطفی صادقپور آموزگار ابتدایی حافظ
۷۳ ناحیه یک علی   محمد افخمی   عقدا آموزگار ابتدایی شهید خرم  نژاد
۷۴ ناحیه یک آمنه  دهشیری آموزگار ابتدایی صغری کوچک
۷۵ ناحیه یک محمدعلی شریفی   زارچی آموزگاردانش آموزان بانیازهای ویژه ابتدایی شهید خرم  نژاد
۷۶ ناحیه یک علی   اصغر یادگار معاون پرورشی وتربیت بدنی مدارس (مقطع ابتدائی ) ابتدایی ابوالفضل
۷۷ ناحیه یک ناصر دره   زرشکی معاون ابتدایی شهید صدر
۷۸ ناحیه یک عزت ملوک   یزدی معاون پرورشی وتربیت بدنی مدارس (مقطع ابتدائی ) ابتدایی آیت  الله  خاتمی
۷۹ ناحیه یک شمسی شریفی  اردانی معاون پرورشی وتربیت بدنی مدارس (مقطع ابتدائی ) ابتدایی شهیدپارساییان
۸۰ ناحیه یک یگانه غفوری معاون آموزشی مدرسه ابتدایی مهدی نور ایمانی
۸۱ ناحیه یک احمد احمدی مدیر دبستان ابتدایی شهیدمحمدبابائی
۸۲ ناحیه یک رضا همتی مدیر دبستان ابتدایی دکترسیدمحمدبهادری
۸۳ ناحیه یک منیژه رشیدی  میبدی مربی پرورشی ابتدایی حبیب
۸۴ ناحیه یک طیبه   السادات حسینی   زاده مربی پرورشی راهنمایی فاطمه الزهرا
۸۵ ناحیه یک محمدرضا حیدری  ترک  آباد دبیر راهنمایی مرادیان
۸۶ ناحیه یک فاطمه روستائی  فیروزآبادی دبیر راهنمایی رشد( ابوئی  نژاد )
۸۷ ناحیه یک فریبا فرازمند دبیر راهنمایی ابویی نژاد
۸۸ ناحیه یک فاطمه   صغری شورابی  خلف  بادام دبیر راهنمایی شهید حسین  جواهریان
۸۹ ناحیه یک صدیقه اخوت دبیر راهنمایی نسیم سبحان
۹۰ ناحیه یک ابراهیم اسماعیلی دبیر راهنمایی دکتر حسابی ۱
۹۱ ناحیه یک رقیه رادان دبیر راهنمایی دخترانه زهره
۹۲ ناحیه یک مهدی شریفی معاون آموزشگاه استثنائی راهنمایی دکترحسابی
۹۳ ناحیه یک جمیله اسلامی   مهدی   آبادی معاون مدرسه راهنمایی راهنمایی معراج (۱)
۹۴ ناحیه یک جمیل زینی معاون پرورشی وتربیت بدنی مدارس (مقطع راهنمائی ) راهنمایی مومنین (۱)
۹۵ ناحیه یک شمسی السادات هاشمی  زاده   منشادی مدیر مدرسه راهنمایی یدالله  پسران
۹۶ ناحیه یک اشرف جباری مدیر مدرسه راهنمایی منصبدار
۹۷ ناحیه یک فاطمه پورنعمتی  شمس  آباد مشاور مدرسه متوسطه  عمومی برازنده  مقدم (۱)
۹۸ ناحیه یک فاطمه بهاری   فر دبیر متوسطه  عمومی فاطمیه
۹۹ ناحیه یک فاطمه آقابیکی  دهشیری دبیر متوسطه  عمومی ایثاگران الزهرا
۱۰۰ ناحیه یک اشرف رحیمی  ندوشن دبیر متوسطه  عمومی بهادری
۱۰۱ ناحیه یک رباب متوسل الحسینی دبیر متوسطه  عمومی امام حسین
۱۰۲ ناحیه یک فاطمه بهاری   خواه دبیر متوسطه  عمومی هنرستان حرفه  ای دانش
۱۰۳ ناحیه یک حکیمه میرعبداللهی  شمسی دبیر متوسطه  عمومی شهید حیدری (شاهد)
۱۰۴ ناحیه یک ربابه دهقان  منشادی دبیر متوسطه  عمومی هنرستان دانش
۱۰۵ ناحیه یک عفت محزون   زاده دبیر متوسطه  عمومی حکیم زاده
۱۰۶ ناحیه یک علی  اکبر تقی  زاده هنرآموز کاردانش هنرستان کاردانش وطن چی
۱۰۷ ناحیه یک فخری حسینی  زاده  مهرجردی هنرآموز کاردانش کاردانش کوچک زاده
۱۰۸ ناحیه یک لاله جافی معاون امورعمومی مدارس متوسطه  عمومی خلیلی
۱۰۹ ناحیه یک فاطمه زنگی معاون پرورشی وتربیت بدنی مدارس (مقطع متوسطه ) متوسطه عمومی شهید حیدری (شاهد)
۱۱۰ ناحیه یک بی  بی  منیره میرجلیلی معاون پرورشی وتربیت بدنی مدارس (مقطع متوسطه ) متوسطه  عمومی فرهنگ دهقانپور
۱۱۱ ناحیه یک عصمت عبدالرحیم  پور معاون پرورشی وتربیت بدنی مدارس (مقطع متوسطه ) بازرگانی وحرفه  ای سیدعلی اکبرسالاری
۱۱۲ ناحیه یک نجمه مدیرمزویرآباد معاون دبیرستان متوسطه  عمومی برازنده  مقدم (۲)
۱۱۳ ناحیه یک فاطمه صادقی  صادق  آبادی معاون آموزشی مدرسه متوسطه  عمومی بهادری
۱۱۴ ناحیه یک طلعت جمع  اورچی مدیر هنرستان کارودانش متوسطه  عمومی حاج  حسن  رادمنش
۱۱۵ ناحیه یک کمال رادمهر آموزگار استثنایی ابتدایی استثنایی صدریه
۱۱۶ ناحیه یک شکوفه محرابی  پور دبیر استثنایی راهنمایی پیش حرفه ای استثنایی مهارتهای  حرفه  ای  رشد
۱۱۷ ناحیه یک اسماعیل حیدرملک دبیر استثنایی متوسطه حرفه  ای استثنایی حرفه ای تلاش
۱۱۸ ناحیه یک سیده   سعیده طباطبائی مدیر مجتمع راهنمایی حضرت زینب
۱۱۹ ناحیه یک حسین صمدی دبیردرس تربیت بدنی ابتدایی بی بی معصومه  سهیلی
۱۲۰ ناحیه یک حمید اکرمی سرایداروخدمتگزار ابتدایی معلم
۱۲۱ ناحیه دو فریبا رجایی آموزگار ابتدایی مسعود فاتح
۱۲۲ ناحیه دو نورسته فیروزکوه آموزگار ابتدایی امام حسن عسکری
۱۲۳ ناحیه دو بی بی عفت نباتی آموزگار ابتدایی حضرت خدیجه
۱۲۴ ناحیه دو ناهید دهستانی آموزگار ابتدایی یاوری
۱۲۵ ناحیه دو سکینه نشاطی آموزگار ابتدایی هشتم شهریور
۱۲۶ ناحیه دو صدیقه میرخلیلی آموزگار ابتدایی زمردی
۱۲۷ ناحیه دو مهین مزیدی آموزگار ابتدایی صبوری
۱۲۸ ناحیه دو صدیقه موبین آموزگار ابتدایی شاهد
۱۲۹ ناحیه دو زهرا رشیدی زاده آموزگار ابتدایی علیپور
۱۳۰ ناحیه دو خدیجه میرجلیلی آموزگار ابتدایی حاجی صفری
۱۳۱ ناحیه دو نجمه صادق زاده آموزگار ابتدایی جلالیان
۱۳۲ ناحیه دو بهناز بهنام آموزگار ابتدایی مسعود فاتح
۱۳۳ ناحیه دو افسانه برهانی زرندی آموزگار ابتدایی راضی ۱
۱۳۴ ناحیه دو فاطمه دهقان بهابادی آموزگار ابتدایی سمانه
۱۳۵ ناحیه دو زهرا نکوئی آموزگار ابتدایی نخعی نژاد
۱۳۶ ناحیه دو زهرا ملک پور آموزگار ابتدایی سلیمیان
۱۳۷ ناحیه دو محمدعلی منصوری آموزگار ابتدایی شاهد
۱۳۸ ناحیه دو بی بی سادات هاشمی پور آموزگار ابتدایی خواجه رضایی
۱۳۹ ناحیه دو عباس دهقان منشادی معاون ابتدایی شاهد
۱۴۰ ناحیه دو لیلی بحرینی زارچی معاون ابتدایی ضرابی
۱۴۱ ناحیه دو شکوفه زارعزاده معاون ابتدایی صبوری
۱۴۲ ناحیه دو علی زارع زردینی معاون ابتدایی نوربخش
۱۴۳ ناحیه دو اکبر شفیع زاده مدیر ابتدایی محمدطاهری
۱۴۴ ناحیه دو ربابه زیدآبادی مدیر ابتدایی مهدیه
۱۴۵ ناحیه دو سکینه باقری مربی متوسطه حفیظی
۱۴۶ ناحیه دو فخرالسادات مشکات دبیر متوسطه فرزانگان
۱۴۷ ناحیه دو فاطمه کلامی دبیر متوسطه حضرت معصومه
۱۴۸ ناحیه دو محمدعلی زارع کاظم آبادی دبیر متوسطه سجاد
۱۴۹ ناحیه دو اعظم  اکرمی دبیر متوسطه دکترعلومی
۱۵۰ ناحیه دو سیداحمد واعظ پور دبیر متوسطه سجاد
۱۵۱ ناحیه دو رویا سبحان دبیر متوسطه شهیددهقان
۱۵۲ ناحیه دو پروین رستگاری دبیر متوسطه مدنی زاده
۱۵۳ ناحیه دو مهدی زحمتکش معاون متوسطه شهید مرشد
۱۵۴ ناحیه دو زهره شیرالی معاون متوسطه فرزانگان
۱۵۵ ناحیه دو بی بی فاطمه فاطمی مدیر متوسطه ام البنین
۱۵۶ ناحیه دو فخرالسادات مکیان مربی متوسطه فرزانگان
۱۵۷ ناحیه دو فاطمه تفکری مربی متوسطه مشکوه
۱۵۸ ناحیه دو فرساد یغمایی دبیر متوسطه درخشنده صراف
۱۵۹ ناحیه دو فاطمه میمنی دبیر متوسطه دکترطاهری
۱۶۰ ناحیه دو اشرف گهرفر دبیر متوسطه هاجرمدرسی
۱۶۱ ناحیه دو حسین هادوی دبیر متوسطه شاهد
۱۶۲ ناحیه دو آناهیتا آریائی نژاد دبیر متوسطه هفتم تیر
۱۶۳ ناحیه دو امیرحسین زارع دبیر متوسطه الغدیر
۱۶۴ ناحیه دو سودابه پوراحسان دبیر متوسطه شاهد
۱۶۵ ناحیه دو فخرالسادات طباطبایی نژاد هنرآموز متوسطه دکترطاهری
۱۶۶ ناحیه دو مرضیه زارع بنادکوکی دبیر متوسطه مهدیه
۱۶۷ ناحیه دو نصرت دهقانی زاده معاون متوسطه زینبیه
۱۶۸ ناحیه دو شکوه شکوهی مدیر متوسطه هفتم تیر
۱۶۹ ناحیه دو عصمت صادقیان آموزگار استثنایی نشاط
۱۷۰ ناحیه دو سکینه جمالی ترک آباد آموزگار استثنایی باغچه بان
۱۷۱ ناحیه دو ملکه شاکراردکانی آموزگار استثنایی باغچه بان
۱۷۲ ناحیه دو معصومه تجدیدی دبیر استثنایی خیراندیش
۱۷۳ ناحیه دو علی محمد فخارزاده معاون استثنایی رسولیان
۱۷۴ ناحیه دو سیده هاشمی نژاد مدیر متوسطه شهدای دهنو
۱۷۵ ناحیه دو سکینه ملک ثابت خدمتگزار ابتدایی طوبی
۱۷۶ ناحیه دو محمدعلی زارع زردینی خدمتگزار ابتدایی راضی
۱۷۷ خاتم سوسن یزدانی دبیر متوسطه اول سمیه
۱۷۸ خاتم عبدالله دهستانی دبیر متوسطه دوم هنرستان کشاورزی
۱۷۹ خاتم جعفر تاج آبادی مربی پرورشی متوسطه دوم هنرستان کشاورزی
۱۸۰ خاتم مهین عشایری پناه آموزگار ابتدایی شهید قره چاهی
۱۸۱ خاتم سکینه وکیلی آموزگار ابتدایی شهید بهشتی
۱۸۲ خاتم غلامرضا محمودی میمند معاون ابتدایی مجتمع شهید صدوقی
۱۸۳ اشکذر حسین غلامی آموزگار استثنایی ابتدایی شادی
۱۸۴ اشکذر ربابه امینیان مدیر مجتمع ابتدایی کوثر
۱۸۵ اشکذر سیدرضا امیری معاون آموزگار ابتدایی شهید داعی
۱۸۶ اشکذر عذرا میرجلیلی دبیر راهنمایی سمیه کذاب
۱۸۷ اشکذر مریم فرازمند دبیر متوسطه عترت
۱۸۸ اشکذر حسین حاتمی معاون متوسطه خادمی
۱۸۹ اشکذر علیرضا یزدان پرست دبیر متوسطه خادمی
۱۹۰ اشکذر سیدعلیرضا حسینی معاون ابتدایی شهید دیاله
۱۹۱ اشکذر ملوک مزیدی معاون راهنمایی رضوانی
۱۹۲ مهریز اعظم السادت حسینی اموزگار ابتدایی دانش
۱۹۳ مهریز سعیده سید محسنی اموزگار ابتدایی عصمتیه
۱۹۴ مهریز طاهره زارع بیدکی اموزگار ابتدایی حاج حسن زارع
۱۹۵ مهریز بی بی زهرا سیحونی دختت اموزگار ابتدایی پروین اعتصامی
۱۹۶ مهریز سودابه حاجی قاسمی اموزگار ابتدایی شهید حسین
۱۹۷ مهریز علی محمد کربلایی مدیر ابتدایی ابتدایی دانش
۱۹۸ مهریز زهرا محصل مربی تربیتی متوسطه شهیدصلواتی
۱۹۹ مهریز محمد علی زارع بیدکی دبیر متوسطه شهید صدوقی
۲۰۰ مهریز مهدی خانجانخانی دبیر متوسطه نمونه زارع زاده
۲۰۱ مهریز مرضیه نصیری مدیر کاردانش کاردانش کاردانش الزهر
۲۰۲ مهریز فاطمه حایری اموزگاراستقنایی ابتدایی استثنایی انفاق
۲۰۳ مهریز ولی زارع مدیراموزگار اتدایی پانزده خرداد
۲۰۴ مهریز فاطمه رادفر مدیر مجتمع متوسطه چهراذر
۲۰۵ ابرکوه رباب گلشائیان معلم پایه اول ابتدایی شهید عبدالرحمن آدمی
۲۰۶ ابرکوه صدیقه  صالحی معلم پایه دوم ابتدایی شهید محمود فلاح زاده
۲۰۷ ابرکوه سوسن ناصر زاده معلم پایه سوم ابتدایی شهید جعفرنجاتی
۲۰۸ ابرکوه حمیرا زارع معلم پایه ششم ابتدایی فاطمیه
۲۰۹ ابرکوه محمدعلی کریمی معاون ابتدایی ابتدایی شهید محمود فلاح زاده
۲۱۰ ابرکوه اعظم  اکرمی مدیر ابتدایی ابتدایی شهید جعفرنجاتی
۲۱۱ ابرکوه طیبه زارع زاده مربی پرورشی متوسطه اول شهید جهانی
۲۱۲ ابرکوه غلامرضا شمس دبیر دینی عربی متوسطه اول شهید مطهری
۲۱۳ ابرکوه کبری اکرمی دبیر آموزش دفاعی متوسطه اول علویه
۲۱۴ ابرکوه احترام خالصی معاون متوسطه اول شهید نیکوبخت
۲۱۵ ابرکوه حسین جلایی مدیر متوسطه اول ابن سینا
۲۱۶ ابرکوه فاطمه  طالب پور دبیر متوسطه دوم آسیه
۲۱۷ ابرکوه بی بی فاطمه پیروزان معاون آموزگار ابتدایی نجابت
۲۱۸ ابرکوه خلیل فلاح زاده مدیر مجتمع متوسطه اول مجتمع آموزشی شهید محمود
۲۱۹ ابرکوه افخم  اکرمی دبیر تربیت بدنی متوسطه دوم آزاده
۲۲۰ ابرکوه حبیب اله فلاح زاده معلم یار ابتدایی شهدا
۲۲۱ اردکان فاطمه شاکر معلم ابتدائی اقبال
۲۲۲ اردکان محمدرضا رادمنش معلم ابتدائی میلاد
۲۲۳ اردکان جواد بهجتی معاون متوسطه دوم سیدالشهدا
۲۲۴ اردکان محمد هاتفی معلم ابتدائی شاهد
۲۲۵ اردکان اعظم خانزاده معلم ابتدائی شهید مختاری
۲۲۶ اردکان یحیی علیزاده دبیر متوسطه دوم شرف
۲۲۷ اردکان ماهرخ مصدق مدیر ابتدائی مادر
۲۲۸ اردکان محمدرضا کمالی دبیر متوسطه اول میلاد
۲۲۹ اردکان محبوبه جعفری معلم ابتدائی مادر
۲۳۰ اردکان سکینه حسنی مربی متوسطه دوم رحمتی
۲۳۱ اردکان حسین خوشرو دبیر متوسطه دوم سیدالشهدا
۲۳۲ اردکان محسن عبداللهی هنر آموز متوسطه دوم شهید صدوقی
۲۳۳ اردکان سهام جوتی نژاد معلم ابتدائی دکتر نصیری
۲۳۴ اردکان حسین افخمی دبیر متوسطه اول شهید رجائی
۲۳۵ اردکان حسینعلی میرجانی معلم ابتدائی امین الرعایائی
۲۳۶ اردکان سیدعلی اکرم زاده مدیر متوسطه دوم شهید صدوقی
۲۳۷ اردکان علی محمد حیدری معاون مجنمع شهید عاصی زاده
۲۳۸ اردکان وحیده فتوحی دبیر متوسطه دوم شاکر
۲۳۹ اردکان محمدحسین طاهری معاون متوسطه اول شهید رجائی
۲۴۰ بهاباد سکینه امینی بهابادی دبیر ابتدایی مریم
۲۴۱ بهاباد مسعود تیموری مربی پرورشی ابتدایی علامه امینی
۲۴۲ بهاباد اصغر ابراهیمی پور دبیر متوسطه دوره دوم شهید رفیعیان
۲۴۳ بهاباد زهرا خواجه بهابادی دبیر متوسطه دوره دوم زینب
۲۴۴ بهاباد زصا رستگار احمدآبادی معاون آموزگار متوسطه دوره دوم امام حسن مجتبی
۲۴۵ نیر مجید رضایی دشت آبادی معاون آموزگار ابتدایی شهید محمد منتظری کهدوئیه
۲۴۶ نیر حسین برزگری بنادکوکی مدیر مجتمع ابتدایی دبستان امام خمینی
۲۴۷ نیر اکبر کفیری دبیر متوسطه الغدیر

۷ نظر

  1. دلسوحته می‌گه:

    واقعا که .چگونه میشه که یک کارمند اموزش وپرورش تا چندین سال در قسمت آموزش وپرورش کار میکرده ولی الان برای پایان خدمت خود درقسمت معاونت یک مدرسه برای ارتقای شغلی قرار می گیرد ، نمونه استانی قرار می گیرد در حالی که معاون هایی در اموزش وپرورش هستند که چندین سال زحمت کشیده اند و صدایشان در نمی اید .
    سوالی در خورفکروتحمل : آیا اموزش وپرورش بافق در این انتخابات نمونه مشارکت داشته است ؟!!!!!!!!

  2. و-ح می‌گه:

    سرکار خانم بیانی مقدم
    زن عموی عزیز
    شما هر سال نمونه هستید و یک عمر ماندگار …،
    دنیای مجازی فرصتی شد تاپیشاپیش روز معلم را به شما و همکاران سختکوش و مهربانتان تبریک عرض نمایم.

  3. m می‌گه:

    معلم عزیز من یک معلم نمونه است

  4. نمونه می‌گه:

    نمونه از نظر چه کسی؟؟؟؟

  5. امیر محمد می‌گه:

    عالی است فقط اگر معلمان نمونه خاتم را زیاد تر کنید ممنون تر می شم.

  6. saba می‌گه:

    اقای حسین خوشرو واقعا معلم نمونه است .انشاا…همیشه موفق باشند

  7. ناشناس می‌گه:

    خانم بهناز بهنام و خانم فریبا رجایی واقعا عاااااالین