جمعه ۴ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۳۵:۲۸ قبل از ظهر

شهدای تدارکات بسیار کم‌توقع و تلاشگر و زحمت‌کش بودند

کد خبر: 41194
تعداد بازدیدکننده: 96
تاریخ: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

دبیر ستاد کنگره سرداران و ۴۰۰۰ شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه کشور در حاشیه بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس بافق به مناسبت برگزاری کنگره شهدای تدارکات و پشتیبانی اظهار داشت: در سطح کشور تاکنون ۴ هزار شهید تدارکات و پشتیبانی شناسایی شده‌اند و کار شناسایی آنها همچنان ادامه دارد.

وی تاکید کرد: به طور قطع پس از پایان کار شناسایی، آمار شهدای تدارکات در سطح کشور و به تبع آن استان یزد افزایش خواهد یافت.

حسینی‌سیر خاطرنشان کرد: سهم استان یزد از شهدای تلاشگر تدارکات و پشتیبانی، ۱۰۰ شهید بوده اما با پایان کار شناسایی شهدای این بخش، شاهد افزایش آمار شهدای تدارکات در استان یزد و شهرستان بافق نیز خواهیم بود.

دبیر ستاد کنگره سرداران و ۴۰۰۰ شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه ادامه داد: این کنگره، سومین کنگره شهدای پشتیبانی کشور است که به دلیل کثرت آمار شهدای تدارکات بافق، سومین کنگره در این شهرستان برگزار شده است.

وی با اشاره به ویژگی‌های شهدای تدارکات بیان کرد: شهدای این بخش بسیار کم‌توقع و تلاشگر و زحمت‌کش بودند و با اینکه همه امکانات آن زمان در اختیار آنها بود، هرگز چیزی را برای خود نمی‌خواستند و تمام تلاش آنها برای رسیدگی به رزمندگان خطوط مقدم و جبهه‌ها بود.

حسینی‌سیر، برگزاری یادواره‌های شهدا را فرصتی برای آنها که از قافله شهدا جا مانده‌اند، دانست و تاکید کرد: همه ما باید به سهم خود از این کنگره‌ها برداشت معنوی داشته باشیم.

وی تاکید کرد: شهدا نیازی به ما ندارند و نیازمند اصلی ما هستیم که باید مسیر شهدا را برای خود یادآوری کرده و با آرمان‌های آنها تجدید میثاق کنیم.

حسینی‌سیر در بخش دیگری از سخنان خود از تلاش دبیرخانه یادواره شهدای تدارکات بافق برای برپایی نمایشگاه دفاع مقدس و برگزاری یادواره قدردانی کرد و افزود: امیدواریم امشب مراسمی متناسب با شأن شهدای تدارکات در امامزاده عبدالله (ع) بافق با حضور گسترده مردم برگزار شود.

دبیر ستاد کنگره سرداران و ۴۰۰۰ شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه مشارکت مردم بافق را نیز در برگزاری این یادواره بسیار خوب ارزیابی کرد و بیان داشت: مردم همواره هر جا نام شهدا باشد، حضوری گسترده خواهند داشت.

۲ نظر

  1. محمد فتاحی می‌گه:

    دبیر محترم ستاد یادواره از اینکه یادواره را به این خوبی برگذار کردید ممنون و خداوند اجرتان دهد.

  2. یاعلی می‌گه:

    سلام بر شهیدان