یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۰:۰۹ قبل از ظهر

کارگروه پیگیری مطالبات مردم بافق عملیاتی شود

کد خبر: 43366
تعداد بازدیدکننده: 218
تاریخ: ۰۶ تیر ۱۳۹۳

 امام جمعه بافق با تشکر از مسئولان کشوری و استانی در زمینه توقف خصوصی‌سازی سنگ آهن بافق گفت: برای تحقق خواسته‌ها و مطالبات به‌حق مردم بافق، کارگروه پیگیری این خواسته‌ها هر چه زودتر عملیاتی شود و کار خود را آغاز کند.

خبرگزاری فارس: کارگروه پیگیری مطالبات مردم بافق عملیاتی شود

 به گزارش خبرگزاری فارس از بافق، حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بافق با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بر ضرورت بهره‌گیری از فیوضات ماه مهمانی خدا تاکید کرد و اظهار داشت: رمضان ماه خودسازی و برآورده شدن حاجات و آمرزش گناهان است.

 امام جمعه بافق همچنین با اشاره به ششم تیرماه سال ۱۳۶۰ سالروز سوء قصد به مقام معظم رهبری به بیان برخی از ویژگی‌های خاص مقام معظم رهبری پرداخت و بیان کرد: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در آن زمان به عنوان نماینده امام در مساجد پاسخگوی مشکلات و مسائل مردم بودند.

 وی همچنین با قرائت بخشی از پیام حضرت امام در رابطه با سوء قصد به مقام معظم رهبری افزود: امام (ره) در این پیام مقام معظم رهبری را سربازی فداکار در جبهه، معلمی آموزنده و خطیبی توانا خطاب کردند.

 سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود، هفتم تیرماه سالروز شهادت دکتر بهشتی و ۷۲تن از یاران باوفایش را گرامی داشت و یادآور شد: آیت‌الله شهید بهشتی شخصیتی مبارز است که علم و آشنایی وی به مسائل قضایی و کشور بی‌نظیر است.

 وی خاطرنشان کرد: آیت‌الله بهشتی خود را فدای اسلام کرد تا دین زنده بماند و قوه قضاییه شکل بگیرد.

 سلیمانی همچنین با گرامیداشت ۱۱ تیرماه، سالگرد شهادت شهید صدوقی در سال ۶۰ و فرزند بزرگوار ایشان، مرحوم حجت‌الاسلام محمدعلی صدوقی، از شخصیت این عالم مجاهد تجلیل کرد و گفت: مبارزات شهید صدوقی در دوران انقلاب سرآغاز بیداری مردم در استان یزد شد و این شهید بزرگوار همواره در راه انقلاب و نظام از هیچ کوششی فروگذار نکرد.

 امام جمعه بافق همچنین با اشاره به موضوغ توقف خصوصی‌سازی سنگ آهن مرکزی بافق از همه مسئولان کشوری و استان در زمینه پیگیری این موضوع تشکر کرد و خواستار عملیاتی شدن کارگروه پیگیری مطالبات مردم به منظور حل هر چه زودتر مشکلات شد.

 تبیین شاخصه‌های انسان‌های مومن و دیندار، بیان برخی از ویژگی‌های دینداری از جمله راستگویی، وفای به عهد، صله ارحام و مقابله با ظلم، تقدیر و تشکر از مسئولان کشوری و استانی در زمینه لغو خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، ضرورت تشکیل کارگروه پیگیری مطالبات مردم بافق و معرفی نمایندگان مسئولان در این کارگروه، از مهم‌ترین موضوعاتی بود که امام جمعه بافق در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بافق به آنها اشاره کرد.

۵ نظر

 1. طرفدار RP می‌گه:

  الان یک عده ای می آیند و کامنت تشکر می نویسند.کلا ما ملت عاشق تشکر کردن و در ادامه فحاشی کردن هستیم.
  هر روز کارگروه تشکیل بدهید.کارگروه پشت کارگروه،عده ای سفر بروند و عده ای فلان کار را بکنند.تا زمانی که وضع بدین منوال است کلاه ما پس معرکه است.مردم بافق در این جریانات فهمیدند که حرفشان خریداری ندارد و در این وقایع تیر آخر بر پیکر اعتماد مردم زده شد.خواهید دید

 2. احمد می‌گه:

  قابل توجه فرماندار که می گفت کارگران نماینده خود را مکتوب معرفی کننداما خودش بعد از این همه وقت هنوز معرفی نکرده!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. ناشناس می‌گه:

  آقای امام جمعه حقیقتا چه کسی پیگیر بود وبا مردم بود ومردم دوستش داشتند

 4. alitaha می‌گه:

  قومی خدا را به امید پاداش نیایش می‌کنند. این عبادت بازرگانان است. گروهی از روی ترس، بندگی می‌کنند. این نوع بندگی مخصوص بردگان است. مردمی خدا را از باب سپاس نعمت‌‌های او ستایش می‌کنند. این روش آزادگان است. امام حسین(ع)

 5. مردهمیشه دلسوزبافق می‌گه:

  سلام همشهریان عزیزم ضمن قبولی طاعات وعبادتتان دردرگاه خداوندمنان دراین ماه رمضان ماه خداازهمه شمامردم فهیم بافق می خواهم هرگزبی خیال خواسته هایمان نشویم سردنشویم به روزباشیم هرروزگروه گروه باهم بشویم وازخودمان شروع کنیم وپیگیرتشکیل کارگروه جهت پیگیری مطالباتمان باشیم ببینیدبچه تاگریه نکندمادرشیرش نمی دهدبیاییدبه مسئولانمان کمک کنیم وبایکدلی کارراشروع کنیم که بعدایکدفعه به مشکلات زیادبرنخوریم ودیر نشودشمافرض کنیدیکسال بیشترفرصت نداریددریکسال حداقل ۱۰خواسته مان راعملی کنیم واستفاده اش راهمه مردم ببرندپس یاعلی رابگوییم وشروع کنیم یاعلی