شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۶:۳۶ بعد از ظهر

رئیس هیئت تنیس بافق پیشنهاد کرد: نصب میز تنیس روی میز در پارک ها و مکان ها عمومی

کد خبر: 45766
تعداد بازدیدکننده: 135
تاریخ: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳

رئیس هیئت تنیس روی میز گفت: نصب میز تنیس روی میز در پارک ها و مکان های عمومی از برنامه های با اهمیت در ترویج این رشته ورزشی مفرح، کم هزینه و مناسب برای همه رده های سنی است.

هادی شیرازی در گفت و گو با خبرنگار «بافق فردا» اظهارکرد: مسابقات جام رمضان بافق با شرکت بیش از ۴۰ ورزشکار در ۲ رده سنی نوجوانان و بزرگسالان در سالن تنیس مجموعه ورزشی آزدگان بافق برگزارشد.

رئیس هیئت تنیس روی میز بافق افزود: این رقابت ها در هفته آخر ماه مبارک رمضان و در ۲ روز پی در پی پس از افطار بصورت دو حذفی انجام و نفرات برتر مشخص شدند.

وی بیان کرد: در رده سنی نوجوانان محمدصالح حاجی حسنی مقام نخست و امیرمحمدامیدوار و علی رضا صالحی به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب نمودند.

شیرازی افزود: در رده بزرگسالان سعید قاسمی زاده مقام نخست، علی رضا فتاحی عنوان دوم و مجید فتوحی و سیدمحمدمهدی هاشمی نژاد نیز بصورت مشترک مقام سوم این رقابت ها را کسب کردند.

وی با بیان این مطلب که انجام برنامه های ورزشی در ماه مبارک نیز در دستورکار قرار داشت، عنوان کرد: این مسابقات با هدف ایجاد رقابت بین ورزشکاران این رشته ورزشی و پرنمودن اوقات فراغت در ساعات پس از افطار انجام شد.

وی با اشاره به برنامه های این هیئت برای پرورش ورزشکاران پایه در شهرستان، افزود: نزدیک به ۱۰۰ ورزشکار در رده های مختلف سنی این رشته ورزشی در شهرستان به فعالیت می پردازند.

شیرازی همکاری نهادها و شرکت های مختلف بویژه شرکت سنگ آهن مرکزی و شورای شهر بافق برای ارتقای این رشته در شهرستان را ضروری دانست.

وی با اشاره به استقبال خوب دانش آموزان از این رشته ورزشی، افزود: تهیه کف پوش مناسب برای سالن تخصصی این رشته و برخی نیازهای اولیه با همکاری مسئولین مختلف شهرستان گامی جدی در توسعه و ترویج این رشته ورزشی است.

رئیس هیئت تنیس روی میز با برشمردن برخی امتیازات این رشته ورزشی، خاطرنشان کرد: نصب میزهای تنیس روی میز در پارک ها و مکان های عمومی مناسب توسط شهرداری و شورای شهر نیز از برنامه های با اهمیتست که می تواند در ترویج این رشته ورزشی مفرح، کم هزینه و مناسب برای همه رده های سنی است.

 

۷ نظر

 1. Mohsen می‌گه:

  باسلام:اقای شیرازی دست مریزاد وخسته نباشید

 2. مهدی می‌گه:

  باسلام اززحمات آقای شیرازی، تشکر مینمایم. ازمسولین تقاضامیشود نسبت به کفپوش تنها سالن تنیس روی میز مساعدت نمایند

 3. عین الف حسین اباد می‌گه:

  باسلام خدمت دوست عزیز و گرامی ام.آقای شیرازی کاش یک فضای اختصاصی با سکوهای متناسب با رشته اسکی برای فرزندانمان در پارک آهنشهر و کودک درست کنید.باتشکر

  • محمدرضارضايي.رئيس هيئت اسكيت می‌گه:

   عباس جان سلام.به همت شهرداری فضایی مخصوص ورزش اسکیت درپارک کوهستان احداث شده وآماده بهره برداری میباشدانشاالله به زودی همراه با افتتاح این پارک فضای مورد نظرشما هم آماده است

 4. علی می‌گه:

  باتشکر ازهیات تنیس روی میز بافق

 5. سعید می‌گه:

  باسلام وتشکراززحمات.شما لطفا مسابقه بیشتر بگذارید

 6. حسینی می‌گه:

  باسلام و تشکر از جناب آقای شیرازی که تنیس روی میز شهرستان رااحیا کردند.خدا قوت