پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۵:۴۴ قبل از ظهر

طالعی معاون فرماندار بافق : با اعتباری بالغ بر با ۲۳۶ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال در هفته ی دولت ۵۰ طرح عمرانی افتتاح می شود

کد خبر: 47408
تعداد بازدیدکننده: 138
تاریخ: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش بافق فردا

طالعی معاون فرماندار بافق گفت :

با اعتباری بالغ بر  بیش از ۵۰ طرح با ۲۳۶ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال در هفته ی دولت در شهرستان بافق به بهر برداری می رسد .

طالعی اذعان  داشت این پروژه ها بیشتر در زمینه ی کشاورزی، عمرانی، معدنی، تولیدی، فرهنگی و تعاونی می باشد و بنا داریم با حضور یکی از مسئولان ارشد استانداری باشد .

 معاون فرماندار بافق یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت بر صداقت در گفتار و پاکی در کردار و رفتار تاکید و بیان کرد: افتخار دولت این است که با کمترین امکانات بیشترین خدمات را به مردم ارائه می‌دهد.

طالعی با اشاره به اینکه باید از تبلیغ درباره پروژه‌های کم اهمیت خودداری شود، افزود: خدمات دولتمردان دامنه وسیع دارد و طرح‌ها و پروژه‌هایی برای افتتاح مطرح شوند که قابلیت خدمت رسانی به مردم در آنها زیاد باشد.

وی به بیان خدمات دولت در این هفته تاکید کرد و گفت: باید خدمات دولت در سطح خرد و کلان به دور از بزرگنمایی برای مردم تبیین شود.

محمد علی طالعی : یادآوری این خدمات و فعالیت‌ها هم تشکر مردم را در پی خواهد داشت و هم امیدواری آنان را به نظام و انقلاب اسلامی تقویت می‌کند.

طالعی دولت تدبیر و امید را انتقادپذیر خواند و گفت:  باید تعامل دو جانبه باشد همانگونه که رسانه‌ها دولتمردان را نقد می‌کنند، باید عملکرد و خدمت‌رسانی این دولت را نیز به اطلاع مردم برسانند.

وی ارتباط بیشتر مسئولان شهرستان بافق با اصحاب رسانه را ضروری دانست و افزود: انتقاد از سوی خبرنگاران انجام رسالت است که باید با روی باز بپذیریم.

معاون فرماندار بافق از خبرنگاران دعوت نمود تا برای اطلاع رسانی به مردم کنار مسئولین باشند  و  از خدمات این قشر زحمت کش تشکر کرد

 

۴ نظر

  1. دلسوز می‌گه:

    لطفا ابن طرحها را نام ببرید ببینیم چقدر کار انجام شده

  2. باسلام ، نام پروژه ها هنگام افتتاح در خبر ها عنوان خواهد شد، فعلا در حد پیش خبر اعلام شده است.

  3. ایلیا می‌گه:

    لطف کنید طرح های مذکور رامعرفی بفرمایید

  4. محمد می‌گه:

    اقاى طالعى لطفا یکى از اون طرحها را نام ببرید نقش فرماندارى راهم در احداث ان طرح بگوئید اقاى ابراهیمى لطفا جوابیه فرماندارى را جویا شوید