شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۰:۲۲ بعد از ظهر

۱۲ نظر

 1. میلاد می‌گه:

  عزیزان طلاب در عمل نشان دهید که عاشق نظام و رهبر هستید.
  دعا خواندن و پارچه نوشتن که چیزی را حل نمی کند.همه ی شما به نیکی می دانید که آیت الله خامنه ای با نحوه ی خصوصی سازی موافق هستند پس با پذیرش خواست ایشان به اعتصاب پایان دهید و اجازه دهید قوه قضاییه با کسانی که نظم شهر را به هم ریختند برخورد نماید.
  نفاق یعنی اینکه ما دعا بخوانیم پارچه نصب کنیم و … ولی به دستورات آقا عمل نکنیم و در این موقعیت حساس در مقابل نظام قرار بگیریم.
  البته عده ی محدودی پارچه نصب می کنند

 2. بصیر می‌گه:

  دست از این بازیها بردارید و در عمل نشان دهید که به ولایت فقیه التزام دارید.
  خواست امام خامنه ای را مبنی بر خصوصی سازی پذیرفته و به اعتصاب پایان دهید.
  اجازه دهید قانون دستگیر شدگان را مجازات کند

 3. الف-ج می‌گه:

  به خدا قسم که ما کارگران سنگ آهن قصد داریم تا به سر کا خود بازگردیم.ما از خشم نظام مقدس جمهوری اسلامی می ترسیم ولی تعداد محدودی مانع این کار می شوند.از مسئولین امنیتی می خواهیم تعدادی نیروی امنیتی زن به بافق اعزام کنند و تعدادی از زنانی که مانع از رفتن مردان به سرکار می شوند را دستگیر نمایند.بنده خواهان این هستم که مسئولین با تحصن کنندگان برخورد کنند و به تحصن پایان دهند.متاسفانه بعضی از مسئولین به خاطر جو بافق به جای دفاع از منافع نظام در کنار متحصن کنندگان قرار گرفتند.از مسئولین رده بالا خواهش می کنیم این مسئولین را برکنار و مسئولین متعهد تر به کار گمارند تا با اندکی تشر موضع خود را عوض نکنند.
  از کارگران و همکاران خویش می خواهم که به اعتصاب پایان دهند و به کار بازگردند و دستور امام خامنه ای را مبنی بر خصوصی سازی بپذیرند.اگر این اعتصاب ادامه یابد ممکن است که سنگ آهن تعطیل گردد .
  نظام اسلامی دارای چنان اقتداری است که یاغیان را به راحتی سرجایشان می نشاند.
  با تشکر

 4. مریم رجوی می‌گه:

  اگر واقعا از من منزجر هستید پس به اعتصاب پایان داده و به سر کار خود بازگردید.اگر یادتان باشد چند دهه پیش مردم فرزندان مجاهد خود را تحویل مراکز انقلاب می دادند تا محاکمه و اعدام شوند.
  زمانی که به اعتصاب پایان دادید و خصوصی سازی را پذیرفتید آن موقع واقعا از من متنفر هستید در غیر این صورت دل من را شاد می کنید.
  ما هم در لیبرتی دعای کمیل و زیارت عاشورا می خوانیم حتی مراسم محرم را برگزار می کنیم.

  • علی با حق است وحق با علی می‌گه:

   به کوری چشم منافقین خلق ومنافقین امروز انقلاب
   ماباولایت زنده ایم و تا زنده ایم ازحق خود وآیندگان وفرزندانمان نمی گذریم
   ولایت مداری هیچ منافاتی با اعتراض به بی عدالتی ندارد
   چرا این شعارها راسال ۸۸ واردیبهشت۹۰سرنمیدادید؟

 5. د می‌گه:

  یعنی مریم رجوی پیام گذاشته؟؟؟

 6. ا می‌گه:

  مریم رجوی خائن تو خودتو مثل زالو به مسایل شهر ما نچسبان . ما خود میدانیم چه میکونیم و چه باید بکنیم . ما هر چه باشیم هر چه کنیم عاشق این اب و خاکیم . نه مثل زنان هرزه هر روز در اغوش یک کشور استعمارگر……

 7. امیر حسین کارگران بافقی می‌گه:

  سلام به دوستان
  از لطفی که نسبت به ما دارند تشکر می کنم
  به امید ایرانی آباد