یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰:۵۹ قبل از ظهر

آغاز دوره آموزشی ویژه ماموران سرشماری کشاورزی در بافق

کد خبر: 47858
تعداد بازدیدکننده: 117
تاریخ: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ صبح امروز با حضور معاون و مشاور فرماندار بافق دوره آموزش ویژه ماموران سرشماری در مرکز فنی و حرفه ای این شهرستان آغاز شد.

“محمد علی طالعی” ، معاون فرماندار بافق در این آیین بر ضرورت اخذ و ارائه اطلاعات درست کشاورزان در طرح سرشماری عمومی کشاورزی تاکید کرد و گفت: دسترسی به آمار و اطلاعات صحیح در تمام بخش ها بخصوص در حوزه کشاورزی از ملزومات مهم و زیربنایی برای برنامه ریزی دقیق می باشد.

معاون فنی و آموزشی سرشماری شهرستان بافق با اشاره به شروع کلاسهای آموزشی ماموران سرشماری کشاورزی خاطرنشان کرد: مرحله سوم آموزش ویژه ماموران آمارگیر در شهرستان بافق از ۲۴ شهریور تا ۳۱ شهریور برگزار می‌شود در این مرحله ۷ نفر به عنوان مامور آمارگیر آموزش خواهند دید.

“علی اکبر سپندارنیا ” تصریح کرد: با توجه به این‌که سرشماری عمومی کشاورزی ۱۳۹۳ نخستین سرشماری است که با ابزار الکترونیکی (تبلت) انجام خواهد شد، در مرحله آموزشی تبلت در اختیار آموزش گیرندگان قرار می‌گیرد و از وسایل کمک آموزشی از جمله پخش فیلم آموزشی، رایانه متصل به اینترنت استفاده می‌شود.

وی تصریح کرد: سر شماری عمومی کشاورزی در بافق همزمان با سراسر کشور از ۵ مهر ماه تا ۱۸ آبان ماه در این شهرستان اجرا می‌شود.

IMG_2386 IMG_2389 IMG_2390