شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۵:۴۰ قبل از ظهر

تحویل اولین کارت الکترونیکی شهروندی به ورزشکار بافقی

کد خبر: 48391
تعداد بازدیدکننده: 124
تاریخ: ۰۶ مهر ۱۳۹۳

در حاشیه بازدید شهردار بافق از زورخانه شهید احمد رنجبر

 اولین کارت الکترونیکی شهروندی به ورزشکار بافقی اعطا شد

IMG-20140927-WA0009

به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق،شهردار بافق در مراسم جشن سالروز پیوند آسمانی حضرت امام علی(ع) و حضرت فاطمه (س) که توسط باستانی کاران  زورخانه شهید احمد رنجبر برگزار شده بود اولین کارت الکترونیکی شهروندی را به محمد طاها حیدری مرشد نوجوانان زورخانه اهدا کرد.

شهردار بافق طی سخنانی گفت: شهرداری در راستای سیاستهای ایجاد شهر الکترونیک طرح تجهیز اتوبوس ها و  مینی بوسهای شهری به کارت الکترونیک شهروندی را آغاز نموده  و در مرحله اول این طرح  عدد۵۰۰۰ کارت توزیع می شود.

وی افزود با بهره برداری از سایر امکانات این کارت شهروندان عزیز می توانند از این کارت در استفاده از دیگر خدمات شهروندی همانند پرداخت هزینه اماکن ورزشی،پرداخت هزینه بازدید از اماکن تاریخی،فرهنگی و موزه ها،پرداخت هزینه خرید نان از نانوائیها،پرداخت هزینه پارکینگ های عمومی،پرداخت بیلط شهر بازی، صندوق صدقات الکترونیک و پرداخت هزینه پارکومتر در سطح استان استفاده نمایند.

شایان ذکر است شهروندان عزیز می توانند کارت مذکور را از دکه روزنامه فروشی واقع در میدان امام زاده عبدا…(ع) و دفتر پیشخوان دولت واقع در میدان ۱۴ معصوم تهیه نمایند.

۶ نظر

 1. علی می‌گه:

  سلام
  از شهردار محترم جهت راه اندازی این سامانه در شهرمان تشکر می کنم.امیدوارم همانطور که به فکر مردم هستید خداوند به شما خیر و برکت عنایت فرماید.

 2. احسان می‌گه:

  با سلام
  کار خیلی خوب و پسندیده ای بود.من در همایش پیاده روی خانوادگی یکی از آنها را برنده شدم از نظر طراحی هم بسیار جالب توجه بود.از شهردار و مجموعه شهرداری تشکر میکنم.

 3. دلسوز می‌گه:

  خیلی جالب بود فقط اگه میشه محل های شارژ رو افزایش بدین مثلا” شهرک مناجات هم یه جایگاه شارژ نیاز داره.تشکر از شهردار خوب و دلسوز بافق

 4. محمد می‌گه:

  سلام
  از اینکه شهرداری به غیر از کارهای عمرانی اینجور کارها رو هم در دست اقدام داره خیلی خوشحالم و روزهای خوبی رو برای شهر خوبمون آرزو میکنم.

 5. محمد می‌گه:

  آقای شهردار ممنون.طراحی کارت هم بسیار زیباست.

 6. بافقی می‌گه:

  شهردار عزیز یک دنیا ممنونیم که بافق را از عقب ماندگی درآوردی…..