سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۴:۲۲ قبل از ظهر

بازدید فرماندار بافق از پروژه احداث پلی کلینیک تخصصی شهرستان

کد خبر: 50287
تعداد بازدیدکننده: 161
تاریخ: ۰۷ آبان ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛فرماندار بافق از پروژه احداث پلی کلینیک تخصصی بافق بازدید و از روند اجرای این پروژه آگاه شد.
“سید مهدی طلایی مقدم”در حاشیه این بازدید ضمن ابراز خرسندی از روند احداث پروژه اظهارداشت: این پروژه با تعطیلی موقتی که به خاطر تغییر در نقشه ها روی داد از چند روز پیش کار خود را آغاز کرده و انشاالله در موعد مقرر به پایان خواهد رسید.
فرماندار بافق در رابطه با برخی سو تفاهماتی که در ابتدای کار مبنی بر کاهش متراژ ساختمان پلی کلینیک روی داده تصریح کرد:این ساختمان به علت برخی مسائل محیطی و فنی یک طبقه از مجموع طبقات کم شده و در سطح گسترش داده شده است و متراژ زیربنایی این پروژه تغییر نکرده است.
طلایی مقدم همچنین افزود: مساحت زیربنایی این پروژه نسبت به پروانه که در گذشته از سوی شهرداری اخذ شده بیش از ۸۰۰ متر مربع افزایش داشته است.
وی در رابطه با امکانات و بخش های پلی کلینیک تخصصی شهرستان گفت:پروژه پلی کلینیک بافق شامل بخش های داروخانه ، اتاق پزشک عمومی ، اورژانس ، رادیولوژی ، سونوگرافی ، چشم پزشکی ، قلب ، گوش و حلق و بینی ، اعصاب ، جراحی ، ارتوپدی ، اورولوژی ، فیزیوتراپی ، دندانپزشکی ، مطب زنان و کودکان ، آندوسکوپی ، گچ گیری ،آزمایشگاه ، نمازخانه ،سالن کنفرانس و … می باشد.

 

 

New4661New4691

New4686 New4687  New4695