جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳:۲۱ قبل از ظهر

افتتاح نمایشگاه کتاب با حضور فرماندار بافق

کد خبر: 51109
تعداد بازدیدکننده: 150
تاریخ: ۲۸ آبان ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در آستانه گرامیداشت هفته کتاب و کتاب خوانی نمایشگاهی با موضوع کتاب در مجموعه کتابخانه عمومی مفیدی بافق به دست فرماندار شهرستان افتتاح شد.

فرماندار بافق در این مراسم ، افتتاح نمایشگاه کتاب را یک اتفاق فرهنگی خواند و گفت: رویدادی که باید سالانه به دفعات رخ دهد و زمینه برای دسترس بودن کتب با هزینه کم برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی برای عموم مردم فراهم شود

“سید مهدی طلای مقدم” با اشاره به اینکه نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی نیازمند همت جمعی است، خاطر نشان کرد : فرهنگ مطالعه را باید از کودکی آغاز کنیم و در این راستا کودکان و دانش آموزان که آینده سازان این مملکت هستند را با فرهنگ مطالعه آشنا کرد و زمینه را برای حضور در این عزیزان فراهم کنیم .

رئیس اداره کتابخانه عمومی بافق در خصوص برپایی نمایشگاه کتاب بافق گفت: این نمایشگاه به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان در سه کتابخانه عمومی شهرستان برپا شده و هدف از برپایی آن ، جذب مخاطب بیشتر برای مطالعه و کتاب‌خوانی است.

الهام آقایی افزود: در این نمایشگاه ، آثار هنرمندان بافقی در زمینه کاریکاتور و نقاشی با موضوع کتاب به نمایش گذاشته شده است که از امروز به مدت یک هفته از ساعت ۸ الی ۱۸ پذیرای عموم است.

New5286 New5292 New5293 New5295 New5302