شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۶:۲۶ قبل از ظهر

پایگاه مقاومت بسیج مجتمع معدنی سنگ آهن میشدوان بافق افتتاح شد

کد خبر: 51481
تعداد بازدیدکننده: 176
تاریخ: ۰۴ آذر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، با حضور امام جمعه ، فرماندار ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق ، خانواده آیت ا …سید محمد میر غنی زاده و جمعی از مسئولان و بسیجیان شهرستان ، پایگاه مقاومت بسیج معدن سنگ آهن میشوان افتتاح شد .

امام جمعه بافق در این مراسم با گرامیداشت هفته بسیج و تقدیر از نامگذاری این پایگاه به نام آیت اله میرغنی زاده به خدمات ارزنده وی در طول دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: حضرت آیت اله میر غنی زاده جزء چهره هایی بود که در دوران دفاع مقدس با تمام وجود وارد عرصه شد

وی با اشاره به نقش کلیدی حضرت آیت اله سید محمد میرغنی زاده در هشت سال دفاع مقدس افزود : ایشان با حمایت و حضور خود در جبهه حق علیه باطل باعث دلگرمی بسیجیان می شد.

حجت الاسلام سلیمانی در ادامه با اشاره سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام راحل (ره) و نقش بسیج در جامعه امروزی اظهار داشت : بسیج نیرویی برآمده از متن اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و ما اعتقادداریم که همه مسئولان ادارات شهرستان بسیجی هستند و به‌عنوان مهم‌ترین بازوی اجرایی نظام اسلامی در جهت رسیدن به اهداف و برنامه‌های آن به‌ شمار می‌روند.

وی ساماندهی نیروی انسانی مومن،متعهد و بسیجی را یک عامل مهم درتوسعه سازمانها و نهادهای اجتماعی دانست و گفت: جمع آوری نیروها درحوزه های مختلف بسیج یک اقدام موثر و کارآمد است و بسیج باید دایره نفوذ خود را در حوزه های مختلف افزایش دهد.

مدیر عامل مجتمع معدنی سنگ آهن میشداون در حاشیه این مراسم هدف از راه اندازی پایگاه مقاومت بسیج در این مجتمع را زمینه مناسبی برای فعالیت نیروهای بسیجی عنوان کرد و افزود : این پایگاه ها با هدف فراهم آوردن محیطی مناسب برای فعالیت های فرهنگی، مذهبی و اجتماعی نهاد بسیج ایجاد شده اند.

“سید فرهاد اسلامی” گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و فرمایشات امام خمینی (ره) این پایگاه با اعتباری بالغ ۵۰۰ میلیون ریال بر هزینه شده که تا کنون زمینه جذب ۱۸۰ نفر از پرسنل این مجتمع را فراهم کرده است.

در پایان این مراسم احکام فرمانده و جانشین پایگاه مقاومت بسیج حضرت آیت اله میرغنی زاده میشدوان به دست مسئولان اهدا شد .

New5749 New5750 New5753New5752   New5754 New5755

New5751New5756

۲ نظر

  1. محمدرضارضایی بافقی می‌گه:

    ضمن آرزوی توفیق برای کلیه بسیجیان .بخاطرنامگذاری این پایگاه بنام آیت الله میرغنی زاده تشکرمیکنم

  2. شمس الديني می‌گه:

    سلام و تشکر فراوان ، لطفا مسئولین فرهنگی شهرستان جهت آشنایی جوانان و همشهریان با علمای روحانیت ، شهدا وبزرگان شهر برنامه ای تدارک ببینند.