سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۶:۵۴ بعد از ظهر

نشست توجیهی عضویت درشرکت تعاونی توسعه و عمران بافق

کد خبر: 53049
تعداد بازدیدکننده: 204
تاریخ: ۰۹ دی ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ جلسه توجیهی و تشریحی در رابطه با عضویت نهاد ها و شرکت های خصوصی در شرکت تعاونی توسعه وعمران آفتاب و آهن بافق با حضور معاون فرماندار و جمعی از مدیران و نمایندگان شرکت های خصوصی در اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی این شهرستان برگزار شد.

معاون فرماندار بافق در این نشست ضمن بیان اهمیت و ویژگی های تعاونی توسعه و

عمران شهرستان ابراز داشت: شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی شرکت هایی هستند که حداقل ۰٫۵ درصد از مردم شهرستان طبق آخرین سرشماری نفوس عضو و سهامدار این شرکت ها می باشند که می تواند در راستای پیشرفت های عمرانی و آبادانی شهرستان گام های موثری بردارد.

“محمد علی طالعی ” در ادامه با اشاره به اقدامات انجام گرفته در رابطه با آشنایی مردم با این شرکت تعاونی بیان داشت: حضور در بیش از ۱۱ مسجد و حسینیه در سطح شهرستان و جلسات متعدد با مدیران و معلمان شهرستان در راستای شناساندان اهداف و خصوصیات شرکت تعاونی توسعه و عمران بافق از جمله اقدامات صورت گرفته می باشد.

وی در ادامه گفت : با توجه به دستورالعمل تشکیل تعاونی، در هر شهرستان امکان تشکیل  یک شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستانی وجود دارد  که کلیه افراد حقیقی متولد یا ساکن یا شاغل در شهرستان می توانند عضو آن گردند.

در پایان حاضرین به بحث وتبادل نظر پیرامون نحوه عضویت اشخاص حقیقی و حقوقی در شرکت تعاونی توسعه وعمران آفتاب و آهن بافق پرداختند.

 

IMG_2550 IMG_2555