چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴:۳۴ قبل از ظهر

جشن دانش به روایت تصویر۱

کد خبر: 53877
تعداد بازدیدکننده: 178
تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۳۹۳

ج11

 

ج5

 

ج6

 

ج14

 

ج7

 

ج3

 

ج10

 

ج2

۸ نظر

 1. لیلی می‌گه:

  خواهشا کسی رو بافق نیارین دیگه با این بچه های باادب شهرمون…..

 2. کارمند می‌گه:

  فاصله طبقاتی در بافق بیداد میکند:
  ازآنجایی که وجود شرکت بزرگ سنگ آهن در شهرمون باعث رونق کسب وکار کسبه ، بازاریان ، بعضی شرکتهای خصوصی وهمچنین باعث جذب نیروی کار از شهرهای دور ونزدیک شده ،جای بسی خوشحالی و سپاسگذاری است.
  ولی در پس این پرده مشکلات عدیده ای را برای دیگر اقشار جامعه فراهم کرده که هیچکس به آن هیچ توجهی نمیکند.بجز کسانی که این معضل را عینا لمس کرده وزیر بار خرج های سنگین این مشکلات له میشوند.بطوریکه بی انصافی در بیشتر فروشگاهها وبالا بودن هزینه خدمات ،با یک مقایسه کوچک قابل فهم میشود و بیشتر آن برمیگردد به دریافت حقوقهای کلانی که کارگران (بیشتر رسمی) از این شرکت دریافت میکنند.
  مسئله ای که در این خصوص مرا وادار به درج این مطلب کرد این بود که با اینکه فرزند من در دوره ابتدایی شاگرد ممتاز کلاس ومدرسه اش هست وکارنامه تحصیلی او از خیلی از فرزندانی که از شرکت دراین جشن جایزه دریافت کرده اند بهتر است ولی چون پدرش که من باشم کارمند فلان اداره هستم از طرف سازمان ما هیچ تشویقی نشده ودائم میگوید “همشاگردی من که درسش از من بدتر ه چون پدرش سنگ آهنیه به او جایزه میدن ولی به من نمیدن من هم دیگه درس نمیخونم.”و وقتی فکرش را میکنم میبینم واقعا حق دارد.
  از مسئولین خواهش میکنم یا این جشن را برای همه مردم شهر در نظر بگیرند ویا اینکه با اینهمه تبلیغ برگذار نکنند که باعث ناراحتی ودرد سر برای دیگر خانواده ها شوند

 3. صالح می‌گه:

  ضمن تشکر به خاطر نیت خیر اقای عسکری ،حیف از وقت وهزینه ای که صرف کردیم وبه این جشن بی مزه رفتیم!!!

 4. محمد می‌گه:

  بافق فردا تو رو به خدا تبلیغ نکن این جشن را تبعیضی که این جشن القائ می کنه بسیار بد است ضربه میزنه به بچه های دیگرانی که سنگ آهنی نیستند

 5. بافقی می‌گه:

  واقعا که بچه ها خیلی بی ادب بودند آبروی بافقی ها رفت

 6. پور رضا می‌گه:

  با سلام بچه های بافق بی ادب نیستند بلکه خود مجری بهشون میگفت اینجور بگن که مثلا بخندیم مجری نبود که والا که بتونه ارتباط بر قرار کنه خودش برا خودش حرف میزد ینی سوال و جواب با خودش بود با این جشن ضعیف که برگزار شد برگزار نکرده بودن سنگین تر بود من همه جشن های سنگ آهن رو اومدم بجای اینکه پیش رفت کنند و به روز باشند پس رفت میکنند یه صندلی نگذاشته بودند حیف وقتی که واسه این جشن مزخرف گذاشتم خیال کردم رفتم تو جشنی که برا اول برگزار شده واقعا خجالت داره خجالت ! !!!!!!!!!!!!!!۱

 7. .... می‌گه:

  با سلام خدمت دوستان
  امان از این شهر هزار رنگ ، شماها دیگه چه آدمهایی هستید ، جشن می گیرند یه طرف نمی گیرند یه طرف بابا ول کنید این همه حرف و حدیث ها رو ، منم سنگ آهنی نیستم اینا چه حرفیه ، در ضمن جشن برا ی همه بوده می تونستید شرکت کنید. واقعا که……….

 8. گمنام می‌گه:

  تشویق خیلی خوب است ولی بچه ابتدایی که پدرش که سنگ آهنی نیست وقتی می شنود که همکلاسیش کارت هدیه گرفته است.چه بحال این بچه و پدر مادرش میگذره.کمی تامل و پول هدیه را مثل ادارات دیگر بحساب پدرشان بریزید.همش نخواهید جو درست کنید وتبلیغ که فلان مدیر این کارو کرد.