یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱:۲۱ قبل از ظهر

زارع زاده با فرماندارا و شهرداران حوزه انتخاباتی خود نشست هم اندیشی برگزار کرد

کد خبر: 56614
تعداد بازدیدکننده: 127
تاریخ: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴

نشست هم اندیشی نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه استان و کشور با فرمانداران،بخشداران ،شهرداران و روسای شوراهای اسلامی ۵ شهرستان بافق،مهریز،بهاباد ،ابرکوه و خاتم در دفتر وی در شهرستان مهریز برگزار شد.
به گزارش ایرنا حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده روز چهارشنبه در همایش فرمانداران و بخشداران شهرستان های مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در منطقه پاییزان مهریز افزود: توجه به مناطق محروم جزو اولویت های دولت و مجلس است و تاکنون گام های خوبی برای رفع معضلات این مناطق برداشته شده است.

وی اظهار کرد: این شهرستان ها علیرغم کارهای خوبی که صورت گرفته هم اکنون دارای مناطق محرومی هستند که باید مورد عنایت بیشتر قرار گیرد .

نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی یکی از مطالبات مهم مردم این مناطق را تغییر در ترکیب حوزه انتخابیه خواند و رسیدگی به این موضوع را خواستار شد.

زارع زاده، از فعالیت های انجام شده توسط فرمانداران و بخشداران این شهرستان ها با همکاری بخش خصوصی و مردم و خیرین تشکر و خاطرنشان کرد: در سایه همدلی و همزبانی بسیاری از مشکلات مرتفع می شود.

در ادامه این جلسه فرمانداران و تعدادی از بخشداران این شهرستان ها در سخنانی کوتاهی به اهم برنامه های انجام گرفته، فعالیت های پیش رو و همچنین نیاز مناطق خود اشاره کردند.

حوزه انتخابیه مهریز شامل شهرستان های مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه است
IMG_20150408_224934

IMG_20150408_224927

۱ نظر

  1. محمد رضا می‌گه:

    انتخابات نزدیکه و دخیل هم بسیار برای مهریز زحمت کشیده.