شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۷:۰۷ بعد از ظهر

و روسیاهی بر ذغال ماند!!!

کد خبر: 57187
تعداد بازدیدکننده: 254
تاریخ: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

و ۴ سال از اردیبهشت ۹۰ گذشت.اردیبهشتی با طعم یک نوع مطالبه گری متفاوت و عکس العملی به دور از مردمداری و مهرورزی!!!!

DSC00378

DSC00362

DSC00366

DSC00378

DSC00382

DSC00428

DSC00448

DSC00460

DSC00467

IMG_0310

IMG_0340

۱۴ نظر

 1. رحیمی می‌گه:

  چند نکته :
  ۱-هیچ قدرتی نمی تواند در مقابل اراده ی ملت بایستد.
  ۲-تفاوتی بین دولت اعتدال و دولت مهروزی وجود ندارد . در سال گذشته نیز یگان ویژه آورده شد ، اما تجربه نشان داده بود ، یگان ویژه فایده ای ندارد، پس از آن استفاده نکردنچند روز پیش معلمان از حق قانونی خود برای تجمع اعتراضی و مسالمت آمیز استفاده کردند ، کارگران نیز باید از این حق قانونی خود…. استفاده کنند .
  در یک جمله می توان گفت : مشکلات معلمان ، کارگران و … در سایه ی اتحاد با یکدیگر حل می شود .
  ۴-نیروهای امنیتی و انتظامی باید همیشه در کنار مردم باشند و بنا به گفته ی آیت الله خامنه ای به دنبال اقتدار هالیوودی نباشند .

 2. حامد می‌گه:

  همین کار ها رو کردین که هیچ سرمایه گذار بزرگی جرات نمیکنه پولش رو تو بافق سرمایه گذاری کنه . برید آمار اعتصاب های بافق رو تو این چند سال در بیارید ببینید چه خبره . مطمئن باشید کسی که میخواد تو شهری سر مایه گذاری کنه اولین چیزی رو که بررسی میکنه همین جور چیزاست .

  • ناشناس می‌گه:

   میشه بگی سرمایه گذار بزرگ در کدام شهر دیگر وارد شده است ؟؟؟؟
   تا کی می خواهید به بهانه ی فراهم کردن محیط لازم برای سرمایه گذاری،جلوی حرکات مدنی مردم را بگیرید.
   به فعالیت مدنی ادامه دهیم تا به حقمان برسیم
   مطمئن باشید نیروی انتظامی هم در کنار مردم هست و خواهد بود .

 3. مطلع می‌گه:

  یادش به خیر عجب روزهای بود باخاطرات تلخ و شیرینش. این موضوع با مدیریت بسیار خوب ندافیان که اون موقع سرپرست فرمانداری را برعهده داشت موضوع جمع شد. و یکی از عوامل ابلاغ فرماندار شدن ایشان همین موضوع بود.

 4. یادگار می‌گه:

  امیدوارم پس از سپری شدن آن زمستان و زمستانهای سرد و سخت ، بهار واقعی و زیبا بر پهنای این دشت کویری مظلوم جلوه گر شود و تار و پود مردمان صبور و سخت کوشش را نوازش کند و آرزو دارم که همه غارتگران و زایندگان زمستانهابفهمند که نمیتوانند با اعمال شوم دست اندازی و غارتگری، به هدف شوم خود که همان ایجاد نارضایتی ملت از نظام مقدسشان است برسند و بدانند که این مردمان خسته از ظلم یغماگران ، تا پای جان بر عهد و پیمان خود با شهدا و ولایتشان هستند و نظام و ولیشان را با هیچ چیز معامله نمیکنند و فریاد بر می آورند که ای آنانی که مسئول بی مسئولید آگاه باشید که این کویرنشینان با غیرت و بزرگ طینت نه زمستان زایی را تحمل میکنند و نه روسیاهی زغال هدف و آرزویشان است .

 5. جاده خاکی می‌گه:

  چشم استاندار سابق روشن،
  بهترین محکمه وجدانه

 6. علی می‌گه:

  الان منظورتون چیه؟
  سال گذشته چی از اون عکس نداشتین یا با گذاشتن این عکسا دنبال هدف خاصی میگردین

 7. مخالف خصوصي سازي می‌گه:

  این دوره و زمونه اگر دنبال حقت باشی باید منتظر گروه ضربت هم باشی انشاالله که بتونی از حقت دفاع کنی هر چند که با باتوم به جونت می افتن ولی تو پا پس نگذار و آبرو داری کن

 8. مهدی می‌گه:

  راه آهن بستن و شاخ و شونه کشیدن درست نبود. این قضیه میشد بی سر و صدا تموم بشه ولی مردم کاری کردند که براشون بد بشه. مطمئن باشید وقتی به کسی سیلی بزنید او دستتون رو نمی بوسد بلکه بدتر تلافی میکند. درست هست مردم تقریبا به هدفشون رسیدن ولی همه رو با اون اعتصاب دشمن خودشون کردن. و یکی از دلایلی که به بافق توجه نمیشود دقیقا همین موضوع هست

 9. ناشناس می‌گه:

  اگر پلیس آمریکا به یک سیاه پوست بگوید بالای چشمت ابروست ، صدا و سیما ار صبح تا شب در موردش تحلیل می گذارد ولی در مورد ضرب و شتم مردم بافق هیچ خبری پخش نمی کند !!!!!!!!!!

 10. حسین می‌گه:

  این که نوشته اید روسیاهی به زغال ماند منظورتان از زغال کدام گروه بود؟ مردم یا مسئولین؟به نظر من که در هر دو دولت سر مردم کلاه گشادی گذاشتند فقط روش کارشان فرق می کرد

 11. ناشناس می‌گه:

  تیتر خبرتون اشتباه است چون این اتفاق در هر دو دولت افتاد نحوه برخوردها را هم دیدیم یکی زد یکی زندان کرد و بی محلی و از روش فرسایشی کار کرد که از زدن بدتر است پس حامد آقا پیش داوری نکن.بهترین تیتر این خبر را باید می نوشتند به دنبال حق از دست رفته یا نتیجه تبعیض و بی عدالتی یا عدالت به کجا سفر کرده است .
  خسته شدیم خسته شدیم بس که گفتند مقصر مردم هستند ،آقا ابویی سرمایه گذاری چرا حمایت نمی کنند،آقا کارها زیر بنایی در چه مرحله ای است این از جاده و گاز و شهرک صنعتی ها و شهر بافق هم که روز به روز دارد آب می رود
  حامد آقا جای دیگه دنبال مشکلات باشید نه در بافق

 12. شص شص می‌گه:

  جناب یادگار:
  تو درست گفتی (نظام و ولیشان را با هیچ چیز معامله نمیکنند )

 13. بافقی می‌گه:

  اقای ح.ج.ع ودارودسته ع ی باید جواب مردم را بدهند همه اتیشها ازگور این دونفر بود