سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۵:۵۴ بعد از ظهر

رای اعتماد دوباره شورای اسلامی شهر بافق به عفتی

کد خبر: 57248
تعداد بازدیدکننده: 246
تاریخ: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

محمد عباسی در پاسخ به سوال خبرنگار ما که از سرانجام سوال از شهردار پرسید گفت: شورا طبق وظیفه ای که قانون بر عهده اش نهاده است در قبال عملکرد شهرداری باید به مردم پاسخگو باشد.

وی ادامه داد از آنجا که تنی چند از اعضای شورا سوالاتی در مورد عملکرد شهرداری داشتند از شهردار محترم خواسته شد که به آنها پاسخ گوید، شهردار پاسخ سوالات را ارائه نمود که اعضا نیز قانع شدند.

وی گفت: شورا عملکرد شهرداری را همیشه رصد می کند و اگر نیاز باشد از شهردار توضیح می خواهد و این یک امر طبیعی می باشد.

بدیهی است که شهردار باید همیشه پاسخگوی عملکرد شهرداری باشد ولی در خصوص سوالات مطروحه و پاسخی که شهردار محترم ارائه نمودند و نیز قانع شدن اعضا باید گفت نه، وی باید با قدرت و قوت به فعالیت ادامه دهد و مطمئن باشد که شورا به عنوان حامی ای مقتدر از حقوق شهرداری حمایت خواهد کرد.

خبرنگار دیگری از سخنگوی شورا پرسید: الان شورا فعالیت های شهرداری را چگونه ارزیابی می کند آیا راضی است؟ آیا حمایت جدی می کند؟

عباسی گفت: بله شورا و شهرداری به عنوان یک خانواده باید تلاش کنند و مسائل و مشکلاتشان را حل و فصل نمایند.

وی ادامه داد: طبیعی است که در یک خانواده نیز انتقاد و بحث و بررسی پیش می آید که به نظر می رسد اگر در جامعه و شورا حتی خانواده رای و نظر و انتقاد به شکل آزاد نباشد عواقبی وخیم و جبران ناپذیر به دنبال خواهد داشت.

سخنگوی شورا در مورد حمایت جدی شورا نیز گفت: وظیفه شورا است که از اهداف و برنامه های مصوب و در حال اجرای شهرداری حمایت جدی نماید.

نایب رییس شورای در خصوص این سوال که به نظر شما آیا تاکنون وعده های شهرداری به موقع و در فاصله زمانی مقرر انجام شده است گفت: این که دستگاهی برای اجرای برخی از پروژه ها با مشکل مواجه شود و تمدیدی صورت بگیرد طبیعی است با عین حال امیدواریم در خصوص انجام پروژه ها از این به بعد مدیریت زمان با وسواس بیشتری اعمال شود.

۹ نظر

 1. قانعی می‌گه:

  از زحمات بی دریغ شهردار محترم سپاسگذاریم.

 2. حسین می‌گه:

  سوال از آقای شهردار و مسئولین راهنمایی و رانندگی : سلام . لطفا بفرمائید در ابتدای خیابان مهدیه مجتمع تجاری بنا شده است یا پارکینگ ماشینهای سنگین ساختمانی

 3. یس می‌گه:

  محمد عباسی در جلسه شورا: کسانی که با شهردار ماندن آقای عفتی موافق هستند صلوات بلندی عنایت کنند…اللهم صلعی محمد و آل محمد (و اینگونه شد که شهردار ، عفتی باقی ماند)

 4. محمد می‌گه:

  آقایان شورای … بدانید هرگز همیشه ماه پشت ابر نمی ماند…..

 5. ناشناس می‌گه:

  تو بافق کسی رو ندارن بزارن شهردار؛ چاره ای نیست که همین عفتی شهردار باشه.

 6. دایی مجید می‌گه:

  یکی بیادبررسی کنه سال ۹۳چقدرپول واردشهرداری شده چقدرکارشده

 7. بافقی می‌گه:

  به آقای عباسی بگوییدعملکردشهرداررادرسال ۹۳دربحث توسعه وآبادانی توضیح دهدببینیم جوابی داردبدهدیانه

 8. محمد رضا می‌گه:

  جناب آقای عفتی که با یک صلوات شهردار شدی !!! آیا میدانی بلوار کشاورز کجاست ؟ آیا میدانی طول بلوار چند متر است ؟ آیا میدانی !!!!!!!!!!!!!!!۲سال شهردار هستی چقدر برای محله سفلی کار شده !!!!!!!!!!!۱

 9. مهدی می‌گه:

  چگونه عملکرد شهردار رصد میشه توسط شورا که رییس شورا از عملکرد شهردار راضی نیست