یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴:۰۳ قبل از ظهر

نشست کارشناسان روابط عمومی ادارات شهرستان بافق برگزار شد

کد خبر: 57671
تعداد بازدیدکننده: 127
تاریخ: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ نشستی با حضور مسئول روابط عمومی فرمانداری و شرکت سنگ آهن مرکزی و جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی ادارات و نهاد های شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری بافق برگزار شد.

مسئول روابط عمومی فرمانداری بافق در این نشست با اشاره به نام گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال همدلی و همزبانی ملت و دولت گفت: روابط عمومی باید به عنوان یک واحد ارتباطی در هر سازمان به دنبال ارتباط موثر مردم با مسئولان باشند و نامگذاری امسال مقام معظم رهبری در این سال نقش روابط عمومی دستگاه های اجرایی را برجسته تر می کند.

“علی حسن پور” در این نشست با اشاره به اینکه هفته ارتباطات و روابط عمومی از ۲۷ اردیبهشت ماه آغاز و تا ۲ خرداد ماه ادامه دارد بیان داشت: امیدوارم که مسئولان روابط عمومی ارگان ها و نهاد های شهرستان تمام تلاش خود را برای تبیین نقش روابط عمومی ها انجام دهند و مردم را با وظایف این نهاد آشنا سازند.

حسن پور در ادامه گفت شعار امسال هفته ارتباطات و روابط عمومی در استان یزد « روابط عمومی آیینه همدلی و همزبانی » است شایسته است مسئولان روابط عمومی ها اهتمام و نگاه ویژه ای برای تحقق این شعار داشته باشند.

مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی نیز در این نشست بیان داشت: با توجه به شعار امسال پیام روابط عمومی ها باید همدلی و همگرایی باشد.

“محمدرضا رضایی پور”در ادامه با تاکید بر اینکه روابط عمومی یک کار برجسته مدیریتی است، خاطرنشان کرد:روابط عمومی های امروزه، تصمیم ساز، جریان ساز و تحلیل گرا هستند و اگر مسئولان روابط عمومی ارگان های مختلف شهرستان بتوانند رسالت اصلی خود را انجام دهند میتوانند گام های موثری در راستای پیشرفت و تعالی شهرستان بردارند.

در ادامه این نشست مسئولان روابط عمومی نهاد های شهرستان برنامه ها و پیشنهاد های خود را برای برگزاری هر چه باشکوه تر این هفته عنوان کردند.

گفتنی است به مناسبت هفته گرامیداشت ارتباطات و روابط عمومی همایش روابط عمومی های استان یزد در محل سالن همایش های آهنشهر بافق برگزار می شود.