سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵:۵۶ قبل از ظهر

احتمال کاندیداتوری صباغیان مانع حضور فرماندار شد

کد خبر: 57743
تعداد بازدیدکننده: 339
تاریخ: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

محمد علی طالعی معاون فرماندار بافق در چهارمین جلسه گزارش کارگروه مطالبات بافق علت عدم حضور فرماندار در این جلسه را حضور صباغیان عضو کارگروه اعلام کرد و افزود: چون قرار است آقای صباغیان کاندید مجلس شوند وفرماندار به عنوان ریس هیت اجرایی انتخابات باید بی طرف باشد لذا در این جلسه شرکت نکردند.

این مسئول گفت : مهم ترین مسله جاده بافق ۱۳۴ پل در حال احداث است که بعد از اتمام قرار است کارگاه پیمانکار به محل رودخانه شور که بزرگ ترین پل است جابه جا شده و آن را انجام دهند .همچنین مناقصه آسفالت ۴۲ کلیومتر بعد آماده است.

معاون فرماندار گفت: در مورد سفر آقای جهانگیری با استان یزد فرماندار به جد پیگری و دفاع کردند که سفر به بافق هم صورت بگیرد.

وی در ادامه گفت:توسعه بیمارستان بانمای جدید ۹۶ تخت خواب توسط فرمانداری و شرکت سنگ آهن به صورت خیری در حال انجام می باشد.

طالعی پیرامون ۲۸٫۵ درصد گفت: به نماینده مجلس نامه نوشته شده تا در این خصوص مصوبه مجلس شود و یا درسفر جهانگیری به بافق پیگری خواهد شد .

: در ابتدای جلسه آقای عباسی علت عدم حضور فرماندار را دیدار بارخانوادهدجوان که اعضای بدنش را اهدا کرده بود اعلام کردووگفت دیر تر می آیند ولی آقای طالعی معاون فرماندار علت عدم حضور را این طو ر گفت به خاطر حضور صباغیان است که چون قرار است کاندیدای انتخابات مجلس شوند.
بافق خبر

۲۲ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  اقای طالعی حرف شما طبق بخشنامه زمانی درست می شود که ثبت نامزدهای انتخاباتی شروع شده باشد و رسما اقای صباغیان ثبت نام کرده باشند
  پس به اقای فرماندار عرض کنید روزه پیشواز نگیرند

 2. ناشناس می‌گه:

  به نظر من که مجلس در ایران چندان مهم نیست ، همانطور که ریاست جمهوری چندان اهمیت ندارد . چون اختیارات هر دو در یک چارچوب تنگ است .
  اما در مورد عذری که معاون فرماندار آوردند ، بنده خنده ام گرفت . چون حضور فرماندار در این جلسه ربطی به بی طرفی یا باطرفی آقای فرماندار نسبت به صباغیان ندارد . مگر در این جلسه قرار بود که فرماندار برای صباغیان تبلیغ کند ؟ پس از این به بعد آقای فرماندار نباید حتی جواب سلام صباغیان را بدهد !!!!!!!!!!!!!
  در ضمن از قضیه ی مرحوم عباسعلی طالعی سو استفاده نکنید .

 3. محمد رضا برزگری می‌گه:

  آقای طالعی مگه صباغیان سمتی داره که بایست استعفاء بده. خلاصه هم….

 4. مطلع با انصاف می‌گه:

  آقای طالعی قبلا کاندیدای شورا بودی چقدر رای اوردی. فرض کن با این کاری که کردی الان هم کاندیدای شورا بشی فکر می کنی چقدر رای میاوری.

 5. سالار می‌گه:

  باسلام این کارها از قبل برنامه ریزی شده بودو همیشه با به جان هم انداختن ما بافقیها سود برده ومی برند اخر تا کی….. اقای طالعی باید سنجیده تر عمل می کرد .

 6. علی می‌گه:

  خدائیش عجب فرمانداری داریم باریکلا اینقدر نکته بین و ریز سنج،کاش پارسال در همین روزها هم همین دقت و ریزبینی رو داشتن شاید الان وضع شهر بافق بهتر از این بود.

 7. بافقی می‌گه:

  مردم رو چی فرض کردین؟؟؟خجالت هم خوب چیزیه که شماها نمیکشید…وای به روز قیامت که شماها میخواید جواب پس بدهید.

 8. محمد می‌گه:

  راستی راستی با این صحبتت ابروی دولت تدبیر راهم که شما به عنوان معاون فرماندار حضور داشتی را برد ومردم همه چیز را متوجه هستند وقتی شخصی فقط در بین مردم چند صد میاره چطور معاون فرماندار شهر میشه همینه دیگه

 9. قانعی می‌گه:

  خداوکیلی این حرفه که((صباغیان کاندید مجلس شوند وفرماندار به عنوان ریس هیت اجرایی انتخابات باید بی طرف باشد لذا در این جلسه شرکت نکردند)) معاون فرماندار نطق کردند و جهه قانونی داره. خواهشا خبرنگارها ماده قانونی این موضوع را از فرماندار سوال کنند.

 10. یادگار می‌گه:

  … و تاریخ آن گوشه ایستاده است ، گویی با لبانش می گرید ، می گرید به حال این شهر و مردمانش که غریبند و می خندد به مدعیانی که خود را پیروان مومن محمد (ص) میدانند و ناگهان تاریخ بر خود می لرزد که …

 11. میربافقی می‌گه:

  احتمالا این آقایون قصد تفرقه انگیزی جهت به حاشیه بردن قضیه D19 و تغییرات مرزی است.

 12. شهروند می‌گه:

  از استدلال جناب طالعی من که سهله، مرغ پخته هم خنده اش میگیره . مردم را هالو فرض کردید.

 13. شهر آشوب می‌گه:

  اون قانونی که میگه فرماندار نباید از کسی حمایت کند در مورد معاونش هم همینو میگه،پس شما هم نباید میرفتید.

 14. صبا می‌گه:

  جناب طالعی فردی زحمتکش است و این موضوع رو هم به خوبی اشاره کردن

 15. امید می‌گه:

  معاون فرماندار بودن چقدر ارزش داره که به خاطرش حاضرین تو روی همشهریاتون بایستین.واقعا طرفداری از فرماندار به خاطر عدم حضورش و نجفی به خاطر شونه خالی کردن از اجرای مصوبات مایه تاسف بود.

 16. دلسوز می‌گه:

  جناب آقای طالعی اگر فرماندار قانونی داره که نباید به جلسه بیاد شما هم میبایست از اون قانون پیروی میکردید.

 17. فاز توفاز می‌گه:

  بااین وجود که فرماندار ما اینده را پیش بینی کرده اند باید دیکر فاتحه جوابگویی اقای فرماندار را خواند یا از اقای صباغیان درخواست کرد که یا جای شما یا اقای فرماندار درجلسات این چنینی
  دلیل حضور نیافتن امام جمعه محترم چه بود

 18. رنجبر می‌گه:

  برای نظرات متاسفم موج سواران

 19. سالار می‌گه:

  اقای رنجبر این موج سواران دیگه چه صیغه ای است از کجات دراوردی

 20. سالار می‌گه:

  با این اوصاف مصمم شدیم که از اقای صبا غیان خواهش کنیم حتما نامزد انتخا بات مجلس شوند چون خودشان هم تمایل نداشتندبا ارزوی موفقیت برای ایشان وتمام دلسوزان شهرمان

 21. بافقی? می‌گه:

  آقای صباغیان باسلام
  انشالله که در تمام مراحل زندگیتان موفق و موید باشید

 22. تقی می‌گه:

  ای کاش افرادی که الان سنگ مردم به سینه می زن پست داشتند و همیشه در لاک خودشان می ماندن و این تنور را گرم دارند تا انتخابات انجام و به مقاصدشان برسند