جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۳۲:۵۱ بعد از ظهر

سرپرست ونجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان بافق با خانواده مرحوم طالعی دیدار کردند

کد خبر: 57794
تعداد بازدیدکننده: 463
تاریخ: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

سرپرست ونماینده شورای اجرایی وتعدادی از نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان بافق با خانواده مرحوم عباسعلی طالعی که در اثر سانحه تصادف دچار مرگ مغزی وبا موافقت خانواده اش کبد ، دریچه قلب وکلیه های خود را اهداء کرده وجان ۴ بیمار را نجات داد دیدار کردند .

در این دیدار سرپرست جمعیت هلال احمر ضمن عرض تسلیت به خانواده مرحوم طالعی گفت آنچه شما انجام دادید مطابق با آموزه های دین مبین اسلام بوده ونشان از اوج روحیه ایثار گری شماست .وی افزود امروز امدادگران ونجاتگران شهرستان که معمولا در کوران حوادث وسوانح حضور دارند در برابر اقدام بشر دوستانه شما سر تعظیم وخضوع فرود می آورند.

حسن پورگفت :انسانهای بزرگ منش وبزرگ اندیش در شرایط سخت تصمیمات درست را اتخاذ می کنند که شما به خوبی از عهده این تصمیم بزرگ بر آمدید وموجب مباهات وافتخار شهرستان شدید جمعیت هلال احمر شهرستان افتخار دارد که پدر ومادری ایثارگر همچون شما را در کنار خود دارد .

وی در پایان آرزوی سلامتی وطول عمر برای این خانواده ایثارگر کرد وبا اهداء یک جلد کلام الله مجید وشاخه گل ولوح سپاس از اقدام بشر دوستانه خانواده مرحوم طالعی تجلیل وتقدیر کرد.
IMG_7714

IMG_7699

IMG_7692

۵ نظر

 1. جوان بافقی می‌گه:

  کشک مال کشک مال کشک مال کشک مال

 2. برزگری می‌گه:

  با سلام به جوان بافقی عزیز. ان شا ا… برای خودتون و خانوادتون انچه برای مرحوم طالعی حادث شد . اتفاق نیفته. این خانواده تصمیم بزرگی گرفتن. که قطعا برای شما قابل درک نیست.من به نوبه خودم از هلال احمریها که اتفاقا یکی از اهدافشون هم اشاعه اقدامات بشر دوستانه است صمیمانه تشکر میکنم.

 3. محسن می‌گه:

  قابل توجه جوان بافقی:کشک مال بودن چه ربطی داره مگه کسی که ازخانواده داغدار دلجویی میکنه کشک ماله به نظر من همین دلجویی هاست که باعث تسکین داغ جوانشون میشه
  هرکسی هر طرفیتی داره حالا ظرفیت شما چقدر باشه معلوم نیست

 4. جوان بافقی می‌گه:

  برزگری ،محسن متوجه شد که منظورم خانواده محترم طالعی نیستندبلکه …..

 5. محمدرضارضايي. می‌گه:

  ضمن تسلیت مجدد به خانواده مرحوم عباسعلی طالعی از ریاست محترم جمعیت هلال احمرودوستانی که در این برنامه شرکت کرده اند تشکر میکنم.جوان بافقی یکی از اهداف زیبای جمعیت اشاعه فرهنگ ازخود گذشتگی وایثار هست اقدامی که خانواده مرحوم طالعی باشجاعت تمام آنرا انجام دادند کاری که هرچه از زیبایی وانسان دوستی آن بگوییم کم است وقلبی بزرگ به وسعت دریا میخواهد بتوانی از عزیزت بگذری تا انسانی دیگر که حتی نمیشناسی جان دوباره بگیرد.مطمئنادلجویی از چنین پدرفداکاری افتخاریست برای دوستانم درجمعیت.