جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۳:۴۸ قبل از ظهر

دانشگاه آزاد اسلامی بافق از معلمان تقدیر کرد

کد خبر: 58277
تعداد بازدیدکننده: 253
تاریخ: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴


دانشگاه آزاد اسلامی بافق از معلمانی که از بدو تاسیس واحد بافق، با این دانشگاه همکاری داشته اند، تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی واحد بافق؛ در این مراسم که در سالن کنفرانس استادسرای واحد برگزار شد، بیش از ۲۰ تن از دبیران و معلمانی که از ابتدای تاسیس واحد بافق در سال ۱۳۷۱ با این دانشگاه همکاری داشته اند و جمعی از معلمین مشغول به تحصیل در دانشگاه، به همراه رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان حضور داشتند.
در ابتدای این مراسم ، حسینعلی لازمی _ رئیس واحد بافق _ از فارغ التحصیلی قریب به هشتصد نفر از معلمان بافقی در بیست ساله گذشته از این واحد دانشگاهی آمار داد و افزود: حضور این قشر فرهنگی و تاثیرگذار در روزهای آغازین تشکیل واحد بافق، باعث رونق و اعتبار دانشگاه شده و ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک با ایجاد رشته های مرتبط در سطح کارشناسی ارشد، بتوانیم خدمتی درخور به جامعه معلمان و دبیران شهرستان بنمائیم.
لازمی افزود: این دانشگاه آمادگی دارد در قالب شرکت های دانش بنیان از پروژه های تحقیقی و علمی معلمان حمایت کند.
اصغر رنجبر، رئیس آموزش و پرورش بافق نیز در این مراسم ضمن تشکر از مسئولان دانشگاه؛ ابراز امیدواری کرد از پس نیز شرایطی فراهم شود تا ارتباط و تعامل بیشتری بین دو مرکز مهم علمی شهرستان یعنی مدارس و دانشگاهها، برقرار شود.
در این مراسم با اهداء لوح و تابلو از معلمان و دبیران تقدیر و تشکر شد.

۳ نظر

 1. معلم می‌گه:

  باسلام ضمن تشکر از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی، خیلی از معلمین ومربیان از قلم افتاده اند. این در حالی است که آنها سالها با دانشگاه همکاری داشته اند. به هر حال از حسن توجهوسلیقه شما متشکریم .

 2. شهرآشوب می‌گه:

  دانشگاه آزاد از اساتید و مدرسین خودش تجلیل نکرده،چطور از معلمان تشکر نموده است.

 3. ارشد علوم تربیتی می‌گه:

  ممنون از تمامی دست اندرکاران این مراسم
  تشکر ویژه از جناب آقای رهنما