سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۰:۳۷ بعد از ظهر

پیام تبریک فرماندار بافق به مناسبت هفته سربازان گمنام

کد خبر: 58602
تعداد بازدیدکننده: 219
تاریخ: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ در آستانه ولادت حضرت ولی عصر (عج) و هفته سربازان گمنام “فرماندار بافق” در پیامی این هفته را تبریک گفت.

در این پیام آمده است :

” لانِعمَته اهنَا مِنَ الاَمِن: نعمتی گواراتر از امنیت نیست” حضرت علی(ع)

یکی از مأموریت‌های ذاتی وزارت اطلاعات، تأمین امنیت نظام و مردم است و به‌طور طبیعی این وزارتخانه سهمی مهم در دستاوردهای امنیتی داشته است.

سربازان گمنام امام زمان (عج) فداکارانه با تلاشی که کمتر انعکاس رسانه‌ای پیدا می‌کند با انواع خطرها روبه‌رو شده و بسیاری از توطئه‌ها را خنثی می‌کنند وهمواره آرامش و امنیت را برای مردم به ارمغان می آورند.

بسیاری از پیشرفت های سیاسی، علمی، اقتصادی و فرهنگی کشور مرهون همین امنیتی است که فرزندان گمنام این مرز و بوم ، روز و شب در ازای حفظ و ارتقای آن تلاش کرده و رنج دوران کشیده اند به طوریکه صاحب نظران بر این عقیده اند که بین توسعه و امنیت، تعامل و رابطه ای تنگاتنگ وجود دارد.

بر خود می بالیم که بصیرت و آگاهی سربازان گمنام امام زمان (عج) دوشادوش ملت فهیم و بامتانت ایران اسلامی، تمامی سنگرهای دفاع ازخاک و سرزمین مان، ایران را حفظ و نگهداری می نمایند.

امروزه دشمن با تمام وجود لمس می‌کند که در هیچ نقطه‌ای از چشمان بیدار و هوشیار سربازان گمنام امام زمان(عج) پنهان نیستند و پنجه آهنین این سربازان در هر نقطه‌ای از گلوی آنها فرو رفته است و آرامش را از آنها گرفته و فرصت دسیسه را از آنها گرفته است.

اینجانب ضمن تبریک سالروز میلاد امام عصر (عج) و قدردانی از زحمات شبانه روزی و طاقت فرسای همه نیروهای وزارت اطلاعات، روز سربازان گمنام را به این قشر امنیت آفرین ، تبریک و تهنیت گفته و برای همگان از درگاه باریتعالی توفیقات روزافزون مسئلت می نمایم.

سید مهدی طلایی مقدم

فرماندار شهرستان بافق