چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹:۳۶ بعد از ظهر

شهردار در این دو سال هم عملکرد خوبی داشته و شورا از وی راضی است

کد خبر: 59252
تعداد بازدیدکننده: 124
تاریخ: ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

IMG_1513_resize.JPG
رییس سابق شورای اسلامی شهر بافق در جلسه پرسش و پاسخ به چند سوال که به وی ارجاع داده شده بود پاسخ داد.
محمد حسن تشکری در خصوص ذخیره سه چاهون و خط مرزی گفت : معدن سه چاهون در شهرستان بافق واقع شده و از لحاظ مرزی مشکلی ندارد. بخشی از انبار باطله با مرز بهاباد تداخل دارد. ذخیره سه چاهون با آنومالی A12 یکصد و بیست میلیون تن است که بهره برداری آن انجام می شود. چاه گز نیز مصوبه اسمی آن به بهاباد داده شده اما وقتی که خط ترسیم می شود معدن چاه گز همراه با آنومالی “A B C با ذخیره ۱۰۰میلیون تنی در سمت بافق قرار دارد.
وی افزود:اختلاف نظری بین شورای بافق و بهاباد هست. نامه ای نیز از سوی استانداری تنظیم شد و چاه گز را متعلق به بهاباد دانسته بود که با پیگیری های شورا نامه ابطال شد.
تشکری در پاسخ به این سوال که آیا شهردار قصد رفتن دارد گفت : تا آن جایی که شورا با خبر می باشد شهردار قصد رفتن به هیچ جا را ندارد. طی این دو سال هم عملکرد خوبی داشته و شورا از وی راضی است. رییس سابق شورای اسلامی شهر بافق در پاسخ به این سوال که چرا پیگیری ها نتیجه نمی دهد اظهار داشت : شاید تنبلی ما بوده که به سمع و نظر مردم رسانده نشده، بیش از آنچه فکر می شود کار انجام گرفته است. وی همچنین در خصوص همراهی امام جمعه و فرماندار گفت : امام جمعه ستونی است که به وی تکیه نموده ایم و حمایت و همراهی ایشان بی شک در راستای تحقق هدف های شورا و شهر موثر بوده و هست. فرماندار بر حسب انجام وظیفه دولتی که دارد گاهی گداری به قولی بحث طلبگی بینمان رخ می دهد گاهی او و گاهی شورا برنده هست که در مجموع برد بیشتر از آن شورا است.
این عضو شورای اسلامی شهر بافق توقع شورا از مردم را حاضر بودن در صحنه دانست و افزود : بارها عنوان کردم اگر حضور مردم نباشد جریان سال ۷۲تکرار خواهد شد.
محمد حسن تشکری درباره وضعیت خیابان وحشی بافق گفت : خیابان وحشی بافقی مصوبه داشته که مدت آن گذشته، طرحی توسط شهرداری تهیه که فضای سبز زیبایی دارد با همکاری مغازه داران و تامین بودجه موضوع حل خواهد شد.
او درباره تعیین سنگ آهن نیز گفت: تکلیف گندله را شرکت سنگ آهن باید پاسخگو باشد من عضوی از شورا هستم اما آنچه آگاهی دارم آن است که گندله ۵میلیون تنی شرایط خاصی دارد. آنچه امروز گزارش می شود ۱۷/۵درصد از ۵درصد است یعنی در مجموع کل طرح گندله حدود ۱درصد پیشرفت داشته اما قصد بر آن می باشد اجرا شود.
وی در مورد حل مشکل بلوار کشاورز گفت : مقوله ای وجود دارد و آن قانونمند بودن شهردار هست. آنچه انجام شده در محدوده شهر قرار دارد و مابقی با همکاری فرماندار و بخشدار مرکزی و به محض پرداخت مطالبات چند میلیاردی سنگ آهن از محل ۳۰درصد اجرایی شده و انتهای بلوار به روستای صادق آباد وصل خواهد شد.

۴ نظر

 1. نفس می‌گه:

  اقای تشکری می خواستم بدانم طرح میدان شهدا چه هست که انهمه درخت را کندن.

 2. حاجعلی می‌گه:

  من هم که همه اقوامم رابرده بودم توشهرداری سرکارازعملکردشهرداررضایت داشتم

 3. سعید، ن می‌گه:

  با درود به حسن خان تشکری
  کاش شهر ما افرادی همچون شما دلسوز و پاک زیاد داشت تا اینچنین. …
  خدا قوت مرد، همیشه پشتیبان تو خواهیم بود.

 4. محمدرضارضايي. می‌گه:

  جناب آقای تشکری عزیزتشکر از زحمات شماوخدا قوت