پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۴:۳۸ بعد از ظهر

محفل انس با قرآن با حضور قاری مصری در بافق برگزار می شود

کد خبر: 59804
تعداد بازدیدکننده: 116
تاریخ: ۰۸ تیر ۱۳۹۴

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بافق خبر داد:
محفل انس با قرآن با حضور قاری مصری در بافق برگزار می شود
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق از برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری مصری علی محمود الشمیس در این شهرستان خبر داد.
حجت الاسلام محمد علی کارگران با بیان اینکه همزمان با ماه رمضان و طرح بزرگ کشوری ضیافت الهی، محفل قرآنی با حضور قاری ممتاز بین المللی علی محمود الشمیس از کشور مصر در شهرستان بافق برگزار می شود، اظهار داشت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته محمود الشمیس قاری مطرح روز دوشنبه ۸ تیرماه ۱۳۹۴ محفل قرآنی خود را در بافق اجرا خواهد کرد.
وی از مردم و مسئولین بافق برای شرکت در این محفل انس با قرآن دعوت کرد و با بیان اینکه فعالیت های قرآنی در ماه رمضان باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد، عنوان کرد: این محفل قرآنی از ساعت ۲۱:۳۰ در آستان مقدس حضرت عبدالله بن موسی الکاظم (ع) شهرستان بافق برگزار خواهد شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق انس هر چه بیشتر روزه داران با قرآن کریم و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی را از جمله اهداف برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان عنوان کرد.
کارگران یاد آور شد : این محفل نورانی توسط اداره اوقاف و امور خیریه بافق و با همکاری مرکز فرهنگی قرآنی امامزاده عبدالله (ع) و پایگاه نبی اکرم شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق برگزار می گردد.

photo_2015-06-27_23-35-11

۳ نظر

  1. تفکری می‌گه:

    برین دستشویی ها را درست کنید نمی خواد کسی را دعوت کنید

  2. ناشناس می‌گه:

    مگه قاری ایرانی نداریم که قاری مصری می آوریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. تشکری می‌گه:

    اگه حامد شاکر نژاد را دعوت می کردین خیلی بهتر بود اینقدر هزینه نمایید….