سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵:۲۷ بعد از ظهر

امام جمعه بافق : روز قدس و نامگذاری سال ۹۴ از ابتکارات امام(ره) و مقام معظم رهبری است

کد خبر: 59928
تعداد بازدیدکننده: 221
تاریخ: ۰۹ تیر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عموی فرمانداری بافق ، صبح امروز با حضور امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولان اجرایی شهرستان بافق نشست برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار شد.

امام جمعه بافق در این نشست از نامگذاری روز قدس و سال همدلی و همزبانی به عنوان دو برنامه ابتکاری و دقیق توسط امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری یاد کرد و گفت : نتیجه ای که میتوان از این نامگذاری ها گرفت اشرافیت و آگاهی کامل امام و رهبر معظم انقلاب از سایر جریانات می باشد.

فرماندار بافق در ادامه روز قدس را یکی ازمهم ترین یادگارهای حضرت امام خمینی (ره) برای ملت ایران خواند و خاطر نشان کرد : روز قدس یکی از مهم ترین و اصلی ترین محورهای وحدت در سراسر دنیا است.

سید مهدی طلایی مقدم با تاکید بر اینکه هیچ گروه ، حزب و یا قشر بخصوصی با روز جهانی قدس مشکل و نقدی ندارند گفت: هر ایرانی با هراندیشه سیاسی ، حتی هر انسانی با هر دین و مذهبی وظیفه دارد در راهپیمایی روز جهانی قدس با محوریت وحدت و هم صدایی پرشور و پرنگ تر از سالهای گذشته شرکت کند.

وی با اشاره به برگزاری مذاکرات هسته ای و سخنان مقام معظم رهبری با مسئولان نظام گفت : محور رسیدن به توسعه در کشورهم صدایی و وحدت است و تمام مسئولان نظام و ملت ایران مذاکراتی را خواستار هستند که توام با اقتدار ، عزت و سربلندی ایران اسلامی باشد.

طلایی مقدم در ادامه به تحولات ممنطقه اشاره کرد و خاطر نشان کرد : امروز داعش خطری برای کشور ما ندارد ، امروزه تفرقه و اختلاف آفت کشور است ؛ همه وظیفه داریم از رهبری اطاعت کنیم.

در پایان پس از ارائه نظرات و پیشنهادات حاضرین در خصوص برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی روز جهانی قدس مقرر شد راهپیمایی ساعت ۱۱:۳۰ روز جمعه ۱۹ تیر ماه از مقابل بسیج به سمت میعاد گاه نماز جمعه انجام شود.

 

IMG_0888 IMG_0893 IMG_0897 IMG_0902