پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۵:۴۹ بعد از ظهر

پیام تبریک فرماندار بافق در پی توافق هسته ای

کد خبر: 60441
تعداد بازدیدکننده: 128
تاریخ: ۲۴ تیر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ متن این پیام به شرح زیر است:

بنام خداوند بخشنده و مهربان

بار دیگر پشتکار و غیرت فرزندان دلیر، شجاع و مدبر ایران برگ زرین دیگری در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی به ثبت رسانید.

بعد از ۸ سال جنگ تحمیلی و ایستادگی ملت غیور ایران به رهبری امام خمینی (ره) در مقابل به ظاهر رژیم بعثی صدام و در واقع قدرتهای جهانی این بار در جنگ دیپلماسی نوبت به ایستادگی ملت رشید ایران به رهبری مقام معظم رهبری رسید و الحق و الانصاف با ابتکار خلاقانه همدلی و همزبانی دولت و ملت از این امتحان بزرگ سربلند و با افتخار بیرون آمده و بار دیگر ثابت کرد، ایران و ایرانی با هوش و ذکاوت ، درایت و تدبیر ، اهل منطق و مذاکره بوده و در صورت به رسمیت شناختن حق و حقوق خویش و با حفظ استقلال کشور پیشتاز گفت و گو ، تمدن و همکاری متقابل است.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر ویژه از حمایتهای مقام معظم رهبری از تلاش های تیم مذاکره کننده ، دکتر روحانی ریاست محترم دولت تدبیر و امید و مردم عزیز و شریف این پیروزی ارزشمند تاریخی را به همگان ، بویژه مردم با فرهنگ دارالشجاعه بافق تبریک گفته و امیدوارم شروع حرکتی تازه در راستای پیشرفت و توسعه ایران اسلامی به خصوص شهرستان غنی بافق بوده و همانگونه که با تدبیر روح امید و نشاط در کشور دمیده شد شاهد رشد و تعالی بیش از پیش منطقه نیز باشیم.

سیدمهدی طلایی مقدم

فرماندار بافق

33

۵ نظر

 1. ناشناس می‌گه:

  آقای فرماندار
  چند صفحه از متن توافق را خوانده ای که پیام تبریک می نویسی؟؟؟؟؟؟

 2. سعید می‌گه:

  آقای فرماندار و بخشدار محترم سعی نکنند ……. خودشون رو پشت موفقیتهای بزرگان پنهان کنند!!!!! همه می دونند چه خبره!!!!
  از آقای دکتر ظریف، دکتر روحانی و تیم همراههشان که گوش به فرمان مقام معظم رهبری به این موفقیت بزرگ دست پیدا کردند سپاس ویژه داریم. درود بر شیرمردان.

 3. مطلع با انصاف می‌گه:

  آیا می دانید گفتگوی ۵+۱ و ایران دقیقا مثل کارگروه +صباغیان و دولت تدبیر و امیده که فرماندار پیامشو میده. اقای فرماندار پیام نده. امضائتو حرفتو تبدیل به عمل کن.اینها تاریخیست و در یادو خاطره مردم خواهد ماند که موجب لعن یا امرزش خواهد شد.

 4. شمس الدینی می‌گه:

  فرماندار محترم متشکریم از اینکه به فکر حق و حقوق از دست رفته مردم شهرستان بافق بوده اید و خواهید بود کی و کجا نمی دونم

 5. عبداللهی می‌گه:

  فرماندار خودت می دونی داری چکار می کنی.