شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷:۳۱ بعد از ظهر

بازدید فرماندار بافق از آموزشگاه های خیری در حال ساخت شهرستان

کد خبر: 60661
تعداد بازدیدکننده: 168
تاریخ: ۳۱ تیر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار بافق به همراه رئیس آموزش و پرورش از روند اجرایی ۳ پروژه خیری آموزشی در شهرستان بازدید کرد.

سید مهدی طلایی مقدم ضمن قدردانی از حضور و مشارکت خیرین مدرسه ساز در راستای ایجاد کانونهای علم و دانش و امر مقدس مدرسه سازی، خواستار توجه خیرین مدرسه ساز به مشارکت بیشتر در ساخت مراکز آموزشی در شهرستان بافق شد.

وی در بازدید از سه آموزشگاه خیری خادمیان ، ابراهیمی و معظمی اظهار امیدواری کرد :امیدوارم اجرا و اتمام این پروژه ها زمینه آغاز حرکت های جدیدی در احداث مدارس خیری توسط خیریان در شهرستان باشد.

رئیس اداره آموزش و پرورش بافق در این بازدید گفت : با اتمام این سه آموزشگاه بیش از ۷۰۰ دانش آموز در ۲۸ کلاس درس مشغول به تحصیل خواهند شد.

در ادامه فرماندار بافق با حضور در پروژه در حال احداث مجتمع آموزشی – ورزشی دانش آموزی بافق ضمن ابراز خرسندی از میزان پیشرفت پروژه درحال ساخت، از تلاشها و زحمات صورت گرفته تقدیرنمود.

گفتنی است در این بازدید فرماندار بافق مبلغی بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برای گاز رسانی مدارس ، بهسازی و ترمیم محوطه مدارس و بخش خیری کمک و مساعدت کرد.

IMG_1939 IMG_1954 IMG_1965 IMG_1969 IMG_1975 IMG_1979

۱ نظر

  1. همشهری می‌گه:

    درود برفرماندارمحترم,دوسال است که این مدرسه خیری ابراهیمی هیچ پیشرفتی نداشته است وبچه های ما دریک فضای نامناسب درس می خوانند.
    فرض کنید بچه ی خودتان کلاس مناسبی نداشته باشد.