جمعه ۴ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷:۵۱ قبل از ظهر

سوالاتی پیرامون مشکلات فولاد ابویی به کمیسیون صنعت، معدن و تجارت ارجاع داده شده است

کد خبر: 61118
تعداد بازدیدکننده: 129
تاریخ: ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی:
سوالاتی پیرامون مشکلات فولاد ابویی به کمیسیون صنعت، معدن و تجارت ارجاع داده شده است
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از مطرح نمودن سوالاتی
در رابطه با فولاد ابویی به کمیسیون صنعت،معدن و تجارت خبر داد.
حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار ” بافق فردا ” گفت: سوالات ارائه شده در رابطه با نحوه برخورد و حذف بخش خصوصی از گردونه توسعه و صنعت است.
وی اظهار داشت: سوالات به صورت مشترک با جوکار نماینده مردم یزد تنظیم شد و هفته قبل برای بررسی و پیگیری بیشتر به کمیسیون ارجاع داده شد. ظرف ۱۵ روز و کوتاه ترین مدت وزیر فرصت دارد تا به سوالات پاسخ دهد.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تاکنون برای روند. توسعه فولاد ابویی به نتیجه ای نرسیده ایم.از پیشرفت این طرح در حالی ممانعت می شود که تمام مجوزها صادر و مراحل اجرایی به نحو مطلوب و رضایت بخش کار انجام گردیده است.
زارع زاده تصریح کرد: خواسته این است که مردم بافق را از داشتن صنایع جوار معدنی محروم کنند. مردم صرفا به کار و کارگری در معدن روی بیاورند و بدون هیچ چشمداشت و رشدی نیروهای تحصیلکرده و فارغ التحصیل دانشگاهها در فضای نبود صنایع جوار معدنی به شهرها و استانهای بزرگ مهاجرت و کوچ کنند.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود به سفر استاندار اشاره کرد و گفت: وی در روز پنج شنبه همین هفته به بافق خواهد آمد. من نیز علیرغم دعوت نشدن از سوی وی به بافق خواهم آمد. حرف ها و خواسته های مردم بافق را در جمع مردم و با حضور استاندارد بیان می کنم.
زارع زاده خاطر نشان کرد: علت دعوت نشدن من هم این است که می خواهند کسانی که برای مردم دلسوزانه تلاش می کنند کنار گذاشته شوند و نیروهایی همسو و همگام خود در عرصه باشند. این خلاف مروت و قانون است. نماینده مردم سخنگوی حقوق مردم می باشد. چه دعوت انجام شود و چه نشود. به بافق خواهم آمد چرا که حضور نماینده مردم در کنار مردم امری الزامی است.

۳ نظر

 1. رنجبر بافقی می‌گه:

  سلام
  اگر اقای استاندار جواب گو باشند که چرا نماینده بافق دعوت نشده بهتر است

 2. سین می‌گه:

  از کی اقای دخیل دلسوز بافق شده

 3. شمس الدینی می‌گه:

  یک زمانی فکر می کردیم ابویی مقصره. برادران ابویی عذر خواهی بابت این فکر.