سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۲:۴۵ بعد از ظهر

دیدار فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان با امام جمعه بافق

کد خبر: 62010
تعداد بازدیدکننده: 137
تاریخ: ۰۴ شهریور ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، به مناسبت آغاز هفته دولت و به مناسبت تجدید بیعت با آرمان های شهدای انقلاب به خصوص شهیدان رجایی و باهنر ، فرماندار بافق و اعضای شورای اداری با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

فرماندار بافق در این مراسم ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و روز کارمند ، هفته دولت را گرامیداشت و به تبیین عملکرد دولت در یک سال گذشته پرداخت.

سید مهدی طلایی مقدم هفته دولت را فرصتی مناسب برای خدمت رسانی به مردم عنوان کرد و گفت : در دولت یازدهم خدمات بسیار شایانی از قبیل اجرای پروژه های عمرانی مهمی مانند از جمله راهسازی ، بهداشت و درمان ، صنایع جوار معدنی و فولادی، کشاورزی ، گاز رسانی ، آبرسانی و طرح های اشتغالزائی در شهرستان بافق انجام گرفته است که باید با بیان اقدامات دولت نسبت به آگاه سازی افکار عمومی از خدمات دولت اقدام و زمینه های خدمت رسانی بهتر به مردم را فراهم نمائیم.

رئیس شورای اداری شهرستان بافق در پایان اظهار داشت : در ایام هفته دولت پیش از ۲۰ پروژه عمرانی ، طرح های اشتغالزائی ، خدمات شهری ،ورزش و جوانان، راه و شهرسازی ، کشاورزی ، مخابرات ، طرح های آب و فاضلاب شهری و روستایی، بنیاد مسکن ، گاز رسانی با اعتباری بالغ بر هزار میلیارد ریال با حضور مسئولان استانی و شهرستان در هفته دولت افتتاح و مورد بهره برداری قرار میگرد.

امام جمعه بافق در این مراسم ضمن تبریک هفته دولت و میلاد امام رضا(ع) از خدمات و فعالیتهای فرماندار ، مسئولان و خدمتگذاران نظام در شهرستان تقدیر و تشکر کرد وگفت: دولت یازدهم با تدبیری که انجام داد توانست افرادی مطلع ، خبره و کارآمد را برای کابینه دولت تشکیل دهد و این یک نوع ویژگی خاص دولت تدبیر و امید می باشد.

سید جواد سلیمانی با اشاره به فعالیتهای دولت و دولتمردان در عرصه های مختلف بخصوص در حوزه خارجی تصریح کرد : امروزه عزت ایران در سطح جهان به خاطر امنیتی که در کشور می باشد.

وی با تاکید بر شعار سال و الگو پذیری از منویات مقام معظم رهبری گفت : ما وظیفه داریم وحدت ، همدلی و انسجامی که بین مردم و دولتمردان برقرار است حفظ کنیم که خود شعار پیروزی و سربلندی است.

IMG_5193 IMG_5197 IMG_5206