سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰:۴۱ قبل از ظهر

شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق تشکیل جلسه داد

کد خبر: 64210
تعداد بازدیدکننده: 294
تاریخ: ۱۲ آبان ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق با حضور فرماندار و بخشدار مرکزی بافق ، کارشناس ستاد مبارزه با مواد مخدر استان و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی بافق در محل فرمانداری تشکیل شد.

فرمانداربافق در این نشست با اشاره به رشد و توسعه شهرستان بافق و اینکه بافق به عنوان یکی از قطب های مواصلاتی کشور در آینده محسوب می شود گفت : با توجه به رشد و توسعه همه جانبه شهرستان در محورهای راه و صنعت می طلبد با مدیریت صحیح و برنامه ریزی دقیق از برخی مشکلات اجتماعی جلوگیری کرد.

سید مهدی طلایی مقدم با تاکید بر مهاجر پذیر شدن شهرستان و حضور افراد غیربومی جویای کار تصریح کرد : حضور افراد جویای کار با فرهنگ ها و روابط اجتماعی مختلف پیامدهای مختلفی در پی خواهد داشت.

وی به تدوین سند فرهنگی شهرستان بافق اشاره کرده و گفت : یکی از مهمترین مسائلی که در تدوین سند دیده شده پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر است.

طلایی مقدم با تقدیر از خدمات و پیگیری های پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با توجه به عملکرد مناسبت این نهاد گفت : با توجه به اینکه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان از نظر امکانات و تجهیزات دچار کمبود می باشد ولی از لحاظ عملکرد جزء بهترین های استان محسوب می شود.

فرماندار بافق در پایان به تعامل بین استان های همجوار در رسیدن به اهداف مشترک در خصوص مبارزه با ترانزیت مواد مخدر در عرصه مقابله با توزیع مواد مخدر تاکید کرد.

گفتنی است در این نشست سایر اعضا و کمیته اطلاع رسان انجمن معتادان گمنام شهرستان بافق به ارائه گزارش عملکرد ، نظرات و پیشنهادات در خصوص اقدامات صورت گرفته درباره مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد پرداختند.

IMG_9898 IMG_9903 IMG_9905 IMG_9910

۲ نظر

  1. امیر می‌گه:

    بابا برید جمع کنید شورای مبارزه با مواد مخدر :))
    تابلو به اون عظمت در تابلو سازی رضوی ۵ روزی هست گذاشته شده تا آماده نصب بر سر مغازه مورد نظر بشه به اسم ذغال پاتوق
    واقعاً شرم آوره و موجب خجالت همگان