سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۴:۲۷ قبل از ظهر

نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بافق برگزار شد

کد خبر: 64474
تعداد بازدیدکننده: 134
تاریخ: ۲۰ آبان ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ نشست انجمن کتابخانه های عمومی بافق با حضور فرماندار ،جمعی از اعضای این انجمن و چند تن از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی در محل فرماندا ری بافق برگزار شد.

فرماندار بافق در این نشست با تاکید براهمیت کتاب و کتابخوانی در رشد و توسعه همه جانبه اظهارداشت: یکی از کارهایی که در توسعه و بالندگی جامعه نقش بسزایی کتابخوانی می باشد که باید با فراهم کردن امکانات و زیرساختهای لازم در زمینه کتابخوانی وافزایش مطالعه گام برداشت.

“سید مهدی طلایی مقدم” همچنین بر ضرورت فرهنگ سازی در زمینه گسترش کتابخوانی دربین مردم از سوی نهاد های عمومی و ادارات شهرستان تاکید کرد و گفت: ایجاد ایستگاه های مطالعه در نهاد های عمومی و ادارات یکی از راهکار های موثر در زمینه افزایش مطالعه شهروندان می باشد و ضرورت دارد اقدام لازم دراین زمینه صورت گیرد.

در ادامه این جلسه برنامه های اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بافق در هفته کتاب و کتابخوانی که از ۲۴ آبان ماه آغاز می شود تشریح شد.

برپایی نمایشگاه تازه های کتاب ، عکس عاشورا و نمایشگاه نقاشی شهرستان بافق ، برگزاری مسابقه کتابخوانی آنلاین و کارگاه قصه گویی ، بازدید دانش آموزان از کتابخانه های عمومی ، برگزاری زنگ کتابخوانی و نشست کتابخوان در مدارس ، ایجاد ایستگاه های وقف کتاب در نقاط مختلف شهر در هفته کتاب و کتابخوانی از جمله موضوعاتی بود که در این نشست مطرح شد و وحاضرین در ادامه پیرامون برگزاری هرچه بهتر برنامه های این هفته بحث وتبادل نظر کردند.

گفتنی است در پایان این نشست از دو نفر از کتابخوانان برتر شهرستان با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

photo_2015-11-11_11-55-46 photo_2015-11-11_11-55-52 photo_2015-11-11_11-55-48 photo_2015-11-11_11-55-57

۱ نظر

  1. منتقد می‌گه:

    کتابخوانان برتر را چطور انتخاب می کنند