سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸:۴۱ قبل از ظهر

زنگ بسیج در مدارس بافق نواخته شد + تصاویر

کد خبر: 64891
تعداد بازدیدکننده: 308
تاریخ: ۰۴ آذر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ صبح امروز در آیینی همزمان با هفته گرامیداشت بسیج و با حضور مسئول بسیج دانش آموزی استان یزد ، معاون فرماندار بافق ، مدیر آموزش و پرورش ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولان محلی زنگ بسیج در مدرسه علوم و معارف صدرا بافق به صدا در آمد.

معاون فرماندار بافق در این آیین با عرض تبریک هفته بسیج به سیاست های خصمانه دشمنان علیه نظام و انقلاب اشاره کرد و اظهارداشت: امروزه دشمنان با بهره گیری ازجنگ نرم و بکارگیری رسانه ها و شبکه های مجازی سعی در از بین بردن وحدت و همدلی و انسجام بین مردم ما را دارند.

محمد علی طالعی امنیت و اقتدار میهن اسلامی در جامعه کنونی را مرهون دو نعمت بزرگ برشمرد و تصریح کرد: امروزه نظام اسلامی به برکت وجود دونعمت بزرگ ولایت فقیه و تفکر بسیجی در بین مردم توانسته در برابر زیادی خواهی دشمنان نظام، انقلاب  و اسلام ایستادگی کند.

مدیر آموزش و پرورش بافق نیز در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم به  حاضرین و گرامیداشت هفته بسیج به اهمیت وجود تفکر بسیجی بین دانش آموزان اشاره کرد و افزود:طبق فرمایشات امام راحل (ره) هرکاربزرگی که با بسیج شدن افراد و اتحاد و همبستگی صورت پذیرد خود نمونه ای از پیاده کردن تفکر بسیجی است.

علی اصغر رنجبردر ادامه پیشرفت ها و توانمندی کشور در زمینه های مختلف علمی ، تکنولوژی و سایر زمینه ها را مرهون تفکر بسیجی در بین جوانان عنوان کرد و بر ضرورت سرلوحه کار قرار دادن تفکر بسیجی در بین دانش آموزان تاکید نمود.

گفتنی است احتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ، قرائت دکلمه و برپایی نمایشگاه عکس شهدای والامقام از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

IMG_0912 IMG_0914 IMG_0931 IMG_0926 IMG_0921 IMG_0943 IMG_0936