دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۷:۵۹ قبل از ظهر

بازدید سرزده استاندار یزد از بافق و مهریز

کد خبر: 675
تعداد بازدیدکننده: 172
تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۳۹۰

  

استاندار یزد با سفر به شهرستانهای بافق و مهریز به صورت سر زده از پروژه های در دست اجرا در این دو شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد،پروژه مسکن مهر شهرستان بافق اولین مقصد بازدیدهای استاندار در این سفر بود.
” محمد رضا فلاح زاده ” در جریان این بازدید به کارگیری اکیپهای کاری بیشتر در جبهه های مختلف کاری را خواستار شد و بر ضرورت تسریع در اجرای این پروژه عمرانی تاکید کرد.
پروژه احداث باند دوم محور یزد- بافق  یکی دیگر از مهم ترین پروژه هایی بود که مورد بازدید استاندار یزد قرار گرفت.
وی همچنین از پروژه های دیگری همچون مجتمع انبارهای  هلال احمر، سالن ورزشی ۱۲۰۰ نفری بافق ، ایستگاه راه آهن مبارکه و جاده کمربندی بافق بازدید و در راستای تسریع در اجرای این پروژه ها و همچنین رفع مشکلات کمر بندی بافق دستوراتی را صادر کرد. 
عالی ترین مقام اجرائی استان  در ادامه پروژه اجرای شبکه داخلی گاز رسانی به شهر بافق و ۵۰ کیلومتر از پروژه دو بانده کردن راه آهن بافق – اردکان را مورد بازدید قرار داد.
 وی ضمن بازدید از گمرک بافق  اظهار امیدواری کرد: این پروژه  در دهه مبارک فجر افتتاح شود..
فلاح زاده همچنین به صورت سر زده به شهرستان مهریز رفت تا از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی برخی از پروژه های عمرانی این شهرستان قرار بگیرد.
وی از پروژه های مسکن مهر ۱۳۳ واحدی شهید رجائی، ۲۰۰ واحدی شهید بهشتی و ۷۹ واحدی شهید علی زارع مهریز بازدید  و در خصوص تسریع در اجرای  این پروژه ها تاکید کرد.

۱ نظر

  1. یوسف می‌گه:

    اولا “این بازدید آقای استاندار بوی سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان یزد را می دهد . دوما” خدا نیآمرزد آدمهایی که به خاطر منافع شخصی وکسب میز و قدرت زمینه بدبینی مسئولین استان را نسبت به بافق فراهم کردند . سوما” بررسی کنید در ۹ ماه کذشته چند تا مدیر کل ادارات استان به بافق آمدند !!۱؟؟؟؟