جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۱:۳۸ بعد از ظهر

افزایش ظرفیت سوئیچ،خط و شبکه ،دلیل ایجاد مرکز شهید فتوحی

کد خبر: 702
تعداد بازدیدکننده: 180
تاریخ: ۰۳ بهمن ۱۳۹۰

مرکز شماره ۲ مخابرات بافق برای افزایش ظرفیت سوئیچ ، خط و شبکه همشهریان و جداسازی بخشی از تلفن های شهر ایجاد می گردد.
سیدمحمد میرهدایی رئیس مخابرات بافق با اعلام این خبر اظهارداشت: مرکز دوم تلفن بافق با نام مرکزشهید فتوحی، یکی از شهدای مخابرات بافق، به منظور امکانپذیری توسعه و رفع محدودیت واگذاری خطوط تلفن در شهرک امام حسین(ع) (سنگ آهن سابق) و سنگ آهن جدید، خیابان امام رضا(ع)، منابع طبیعی ، مسکن مهر و بخشی از شهرک مناجات بافق ایجاد گردیده است.
وی ادامه داد: در مرکز جدیدشهیدفتوحی پیش شماره۴۲۳ با شماره چهارم ۶ و۷ استفاده می شود و طبیعی است شماره هایی که در این محدوده قرار میگیرد باید با یکی از شماره های ذکرشده پس از پیش شماره شروع شود و در آینده نزدیک نیز تعداد ارقام تلفن های شهر بافق از ۷ به ۸ شماره افزایش خواهد یافت.
میرهدایی در پاسخ به سوال شهروندان درخصوص اینترنت پرسرعت(ای دی اس ال) مخابرات گفت: وجوه قابل پرداخت طبق فهرست بهای طرح های مختلف، در ابتدای قراداد دریافت و در طول مدت زمان استفاده هیچ هزینه تلفنی بابت این موضوع دریافت نمی شود.
وی یادآوری کرد: پس از انجام امورمرکزشهیدفتوحی در سایربخشهای شهرستان نیز شاهد برخی تغییرات خواهیم بود که امیداواریم همشهریان و شهروندان گرامی با صبوری همکاری و اداره مخابرات را یاری نمایند.