چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶:۵۸ قبل از ظهر

زنگ انضباط اجتماعی در بافق نواخته شد.

کد خبر: 9268
تعداد بازدیدکننده: 187
تاریخ: ۰۹ مهر ۱۳۹۱

در دومین روز از هفته ناجا:
زنگ انضباط اجتماعی در بافق نواخته شد.
 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، زنگ نمادین  انضباط اجتماعی همزمان با سراسر کشور با حضور فرماندهی نیروی انتظامی ، رئیس پلیس راهور ، رئیس و معاونین آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین بافق در دبیرستان پسرانه استقلال نواخته شد.

رئیس آموزش و پروش شهرستان بافق ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی ، نقش برجسته نیروی انتظامی در جامعه را مهم دانست و از زحمات شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی که در آگاهی بخشیدن به افراد جامعه و ایجاد نظم و امنیت تلاش می کنند تقدیر کرد.

وی افزود : انسان ذاتا اجتماعی خلق شده و امنیت یکی از اساسی ترین نیاز ها برای زندگی در اجتماع است.

“محمود خواجه ای” با اشاره به نیازهای روحی و روانی انسان ، امنیت و آرامش را یکی از این نیازها خواند و تصریح کرد : خداوند به ما انسانها لطف کرده و نعمت آسایش ، آرامش و امنیت را عنایت کرده و در صورتیکه آدمی از این نعمت بهره درست و لازم را نبرد هم خود شخص و هم جامعه با مشکل مواجه خواهند شد.

وی نیروی انتظامی را مظهر برقراری نظم و عدل در کشور عنوان کرد و گفت: این سبز پوشان نه تنها در این عصر بلکه در دوران دفاع مقدس نیز در سنگرهای دفاع و صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی خود را نشان دادند و همه توان خود را به کار گرفتند تا آرامش و آسایش و امنیت در کشور ماندگار ماند.

فرمانده نیروی انتظامی بافق نیز در این مراسم در سخنانی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: امنیت هر فرد در جامعه از ملزوماتی است که به طور مستمر برای هر انسان لازم است.

وی حضور پلیس در مدارس را نشانگر توجه نیروی انتظامی به دانش، آرامش و امنیت قشر دانش آموز و اساتید و مربیان آموزشی عنوان کرد.

“سرهنگ علی صالحی”خطاب به دانش آموزان گفت : شما باید دوست و دشمن را بشناسید تا بتوانید در زندگی موفق باشید و امروز پلیس دوست شماست و شما می توانید مشکلات خود را با پلیس ۱۱۰  در میان گذاشته و از آنها راهنمایی و کمک بخواهید.

شایان ذکر است در حاشیه این مراسم مدیریت آموزش و پرورش شهرستان با اهدا لوح یادبود از زحمات نیروی انتظامی شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

۱ نظر

  1. کلانتری-آموزگار می‌گه:

    به نام خداوباسلام . پیشنهاد میشود که آموزش وپرورش وراهنمایی ورانندگی بافق با هماهنگی وبرنامه ریزی مرتب وسازمان یافته ، ترتیبی اتخاذنمایند که حداقل یک یا دو روز ازهرهفته ، کارشناسی از نیروی انتظامی در مدارس حضوریابد ودر مورد قوانین ومقرراتی که رانندگان وعابران پیاده بایدرعایت کنندونیز مواردی که می بایست برای پیشگیری از جرایمی چون سرقت و…به آنها توجه شود، صحبت نماید. انشاالله!