دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۴:۱۴ بعد از ظهر

بازار بافق در اعتراض به ساخت فیلم موهن آمریکایی تعطیل شد

کد خبر: 9292
تعداد بازدیدکننده: 131
تاریخ: ۱۰ مهر ۱۳۹۱

بازار بافق در اعتراض به ساخت فیلم موهن آمریکایی تعطیل شد
 در پی اعتراض به هتک حرمت به پیامبر اعظم (ص) جمعی از اصناف و بازاریان بافق با تعطیل کردن مغازه‌های خود و تجمع در امامزاده عبدالله بافق این اقدام آمریکایی را محکوم کردند.
  در این تجمع که با حضور امام جمعه، روحانیون جمعی از اصناف و قشرهای مختلف مردم برگزار شد، شرکت‌کنندگان با دادن شعارهایی انزجار خود را از آمریکا و رژیم صهیونیستی اعلام کردند.
یکی از روحانیون بافق در این تجمع با اشاره به ساخت فیلم اهانت‌آمیز به ساحت پیامبر اعظم (ص) افزود: دشمنان اسلام و در رأس آنان آمریکا و اسرائیل با این اقدام خود آخرین تلاش خود را برای حذف اسلام و اختلاف بین مسلمانان انجام دادند.
حجت‌الاسلام حمید جیهانی بیان کرد: توهین به پیامبر اسلام تنها توهین به مسلمانان نیست بلکه هر انسان آزاده‌ای این حرکت سخیف و خصمانه را محکوم می‌کند.
وی با بیان اینکه دشمنان دین و قرآن با برنامه‌ریزی و توطئه سعی در ایجاد چالش و اختلاف بین مسلمانان دارند، عنوان کرد: به برکت اسلام و حضور مردم در همه صحنه‌ها، این اقدامات با شکست روبه‌رو شده و موجب سردرگمی نظام استکبار شده است.
جیهانی از اصناف و بازاریان به خاطر این حرکت خودجوش برای اعتراض به هتک حرمت پیامبر اکرم (ص) تقدیر کرد و گفت: برکت رزق و روزی توجه به همین مقدسات اسلامی است که امروز بازاریان در این امر سنگ تمام گذاشتند.
سپس تجمع کنندگان با حرکت به سوی گلزار شهدای امامزاده عبدالله و گلباران قبور شهدا، با آرمان‌های شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید پیمان کردند.
چند تن از بازاریان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با محکوم کردن این حرکت خصمانه دشمنان اسلام، بر ادامه راه شهدا و ولایت فقیه تاکید کرده و این اقدامات استکبار را ناشی شکست آنان عنوان کردند/ عبداللهی

۱ نظر

  1. رنجبر می‌گه:

    چرا بازاریان پی گیر معضلات شهر نیستند
    تعطیلی فولاد*بیکاری مردم*راه* گاز *بهداشت ودرمان
    نداشتن فرماندار