دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۲۱:۱۵ قبل از ظهر

سخنرانی فرمانده نیروی انتظامی بافق در نماز جمعه این هفته

کد خبر: 9518
تعداد بازدیدکننده: 259
تاریخ: ۱۴ مهر ۱۳۹۱

به مناسبت هفته ناجا ؛
به گزارش بافق نیوز فرمانده نیروی انتظامی بافق در نماز جمعه این هفته از جوانان علاقمند این دیار دعوت به همکاری کرد و گفت: نیروی انتظامی بافق آمادگی لازم را دارد تا از جوانان غیوری که تمایل دارند در ناجا انجام وظیفه نمایند؛ حمایت کرده و آنان را جهت انجام مراحل پذیرش به استان معرفی کند.

سرهنگ علی صالحی با گرامیداشت یاد و نام شهدای ایران بالاخص شهدای نیروی انتظامی، هفته ناجا را به تمامی مردم بافق و پرسنل خدوم نیروی انتظامی شهرستان تبریک گفته و بیان کرد: پلیس امنیتی افتخار دارد تا از مردم و ناموس مملکت دفاع کند و در راستای تحقق این امر خطیر تا پای جان نیز ایستادگی می کند.

وی با ارائه هشداری به مردم خاطر نشان کرد: تا می توانید از نوجوانان مواظبت کنید و توصیه های لازم را برای صحیح راندن موتور سیکلت به آنان گوشزد کرده و نگذارید اتفاق ناهنجاری رخ دهد.

وی افزود: جوانان و موتور سواران نیز باید به مردم احترام گذاشته و با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی حافظ جان خویش و همشهریان شان باشند.

صالحی از جوانان علاقمند این دیار دعوت به همکاری کرد و گفت: نیروی انتظامی بافق آمادگی لازم را دارد تا از جوانان غیوری که تمایل دارند در ناجا انجام وظیفه نمایند؛ حمایت کرده و آنان را جهت انجام مراحل پذیرش به استان معرفی کند.

وی در پایان نیز به خانواده محترم مرحوم مهندس دهستانی تسلیت گفت.