بی تدبیری در ساخت و ساز مسکن مهر بیداد می کند

دسته: عمومی
یک دیدگاه
جمعه - 11 تیر 1395

فرماندار شهرستان بافق گفت: با وجود زمین های زیاد، بافق جای مناسبی برای آپارتمان سازی و آپارتمان نشینی نبوده است.
سید مهدی طلایی مقدم در نشست هم اندیشی مسئولین و مردم مسکن مهر بافق ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری و زحمات تمامی مسئولین و اهالی این منطقه اظهار داشت: فروردین ۹۳ به همراه جمعی از مسئولین شهرستان برای دومین بازدید از مناطق شهرستان به این مجموعه آمدم.
وی بیان کرد:وضعیت اسفناکی وجود داشت رها شدن سیم های برق در محوطه زنگ خطری برای ساکنین بویژه کودکان بود که بلافاصله با هماهنگی ادارات شهرستان و ساکنین این مشکل بزرگ رفع شد.
طلایی مقدم با بیان اینکه بافق مکان مناسبی برای ساخت آپارتمان نبوده است تصریح کرد: بی تدبیری در ساخت و ساز مسکن مهر بیداد می کند.
وی اضافه کرد: تمام تلاش خود را در زمینه حل مشکلات به کار خواهیم بست و از اهالی این منطقه نیز توقع هست که نسبت به نگهداری مجموعه و پرداخت هزینه شارژ احساس مسسولیت کنند چرا که رفع ۷۰ درصد از مشکلات به همت خود مردم وابسته است.
فرماندار موضوع تشکیل یک مجمع قوی ازبین اهالی منطقه را مهم دانست و عنوان کرد: با تشکیل این مجمع می توان گام موثری در راه رفع مشکلات عنوان شده برداشت.
مجمع می تواند درخواست حسابرسی کند تا حسابها از صفر تا صد مورد بررسی قرار گیرد که با انجام این کار دیگر شائبه ای هم وجود نخواهد داشت.
وی در ادامه آسفالت مجموعه، جمع آوری نخاله ها و عملیات گازرسانی مسکن مهر را از اقدامات مهم شهرستان دانست.
سید مهدی طلایی مقدم در رابطه با انجام کارهایی از جمله روشنایی محوطه مسکن مهر، پیگیری احداث فضای سبز، بلوک گذاری، حصار کشی محوطه، احداث مدارس راهنمایی دخترانه و پسرانه، پیگیری چک و سفته هایی که از اعضا نزد هیئت مدیره به امانت است، پیگیری سود مشارکتی اعضا با بانک مسکن، تامین نیروی خدماتی از سوی شرکت سنگ آهن برای سپتیک و… قول مساعد داد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
محسن بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 11 تیر 1395 - 2:17 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چون به پیمانکار غیربومی داده شد

You cannot copy content of this page