سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۹:۲۴ بعد از ظهر

عملکرد جامعه معلولین بافق (پاییز ۹۴)

کد خبر: 66133
تعداد بازدیدکننده: 279
تاریخ: ۰۹ دی ۱۳۹۴

عملکرد جامعه معلولین بافق (پاییز ۹۴)

 

بخش فرهنگی آموزشی

۱-به مناسبت ۸ آذر(روز جهانی ناشنوایان) صورت گرفت:نصب پارچه و بنر در سطح شهر- هماهنگی با هفته نامه افق کویر جهت مصاحبه با زوج ناشنوا- درج متنی در جهت آگاهی بخشی به مردم در مورد این روز در سایتهای خبری شهرستان- برگزاری مسابقه اینترنتی به مناسبت این روز در سایت جامعه معلولین بافق.

۲-به مناسبت ۲۳مهرماه (روز جهانی نابینایان) صورت گرفت: نصب پارچه و بنر در سطح شهر- هماهنگی با هفته نامه افق کویر جهت مصاحبه با یک نابینای موفق- درج متنی به جهت آگاهی بخشی به مردم درباره این روز در سایتهای خبری شهرستان- ارسال نامه درخواستی به فرمانداری جهت تشویق نابینایان شاغل در ارگانها و شرکتها به مناسبت این روز- برگزاری مسابقه اینترنتی به مناسبت این روز در سایت جامعه معلولین بافق.

۳-به مناسبت ۱۲آذر (روز جهانی معلولین) صورت گرفت: هماهنگی با هفته نامه افق کویر جهت  مصاحبه با اولین زوج کوچولوی بافقی- برگزاری اردوی داخلی برای حرفه آموزان مرکز پسرانه توانا و حرفه آموزان مرکز دخترانه نرگس در محل پارک آبشار بافق- نصب پارچه و بنر در سطح شهر.

۴-شروع به کار چاپ ویژه نامه جامعه معلولین بافق در هفته نامه افق کویر.اضافه می شود درنظر داریم ویژه نامه حداقل ماهی یکبار در این هفته نامه به چاپ برسد و تمامی اخبار حوزه معلولین جهت اطلاع عموم مردم در آن درج خواهد شد.

۵-برگزاری کلاسهای آموزش قلاب بافی و تابلو فرش ویژه بانوان معلول.

ادامه در سایت جامعه معلولین بافق به آدرس   www.jmbafgh.ir  مشاهده فرمایید.